Галицька Партія відкриває Центр підтримки фермерства

Допомогти фермерам розвиватися, співпрацювати, кооперуватися. А тим, хто тільки зважується на власну справу у селі – підказати, допомогти, порадити. Саме такі завдання ставить перед собою новостворений Інформаційний центр підтримки  фермерства, який Українська Галицька Партія відкрила 12 жовтня у Жидачеві на Львівщині.

imgonline11

“Наші партійці та прихильники, які займаються фермерством, вирішили об’єднатися для обміну досвідом, поширення кращих практик ефективного господарювання. Найважливішою є інформаційна (навчально-тренінгова) складова Центру. На його базі будуть відбуватися навчання, тренінги, презентації, семінари; будемо розглядати і намагатися вирішувати спільно юридичні та земельні питання, співпрацювати з переробними та торговими підприємствами, спільно брати участь у грантових програмах тощо.
fKD
Особливий наголос плануємо робити на питаннях розвитку ягідництва і нішових культур, оскільки цей напрям, вважаємо, має добрі шанси у нашому регіоні”, – пояснив під час відкриття Центру голова Львівської обласної організації Української Галицької Партії Іван Щурко.
2ymlc

Тож у планах партійців та експертів – об’єднати на базі цього центру людей, які є справжніми господарями землі, які вже не перший рік займаються городництвом, садівництвом, вирощуванням різних сільськогосподарських культур і можуть ділитися власним досвідом із тими, хто робить перші кроки у цьому напрямі або тільки зважується розпочати власну справу на землі.

FI4

Відкрився Центр відразу із практичного семінару, в якому взяли участь до десятка господарів-практиків, які займаються вирощуванням малини. Його провела експерт із питань сільськогосподарського господарства та коорперативів, фермерка та депутатка від Української Галицької Партії у Жидачівській районній раді Валентина Одноріг.

Zasb

Низькі ціни на малину, брак якісної сільськогосподарської техніки, потреба у юридичній підтримці, а також ринки реалізації тощо – усі ці теми цікавлять і турбують сьогодні господарів насамперед.

S5s

До роботи Центру підтримки фермерства Української Галицької Партії будуть активно долучатися фахові експерти загальнопартійної Економічної робочої групи, яка напрацьовує системні рішення у різних галузях економіки.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!