Галицька Партія відкрила особливу школу для політиків

Десятки якісно нових політиків зростають в Українській Галицькій Партії. Ні, про зростання ми не перебільшуємо, адже днями політсила запустила свій новий проект для членів та прихильників – Школу Галицького Політика. 

У суботу, 21 жовтня, перший етап Школи відбувся у Львові. Це унікальна можливість для людей, які небайдужі до долі краю і держави, бачать себе в політиці та потребують сильної і надійної команди, щоб робити відповідальний крок вперед.

Курс навчання у Школі включає два блоки: здобуття практичних та особистісних навичок. Учасники дізнаються, що таке державний устрій та державна політика, місцеве самоврядування, суспільно-політичні процеси в Україні. Також вони вчаться залучати громадськість до вирішення проблем міста/області, співпрацювати та комунікувати з мешканцями та органами влади. В процесі навчання учасникам вдається оволодівати навичками з вдалого проведення презентації себе/партії та впевненого ведення переговорів і співпраці з медіа.

22713032_1720929967952254_1001117168_o

Навчання відбудуться у трьох обласних центрах – Львові, Івано-Франківську та Тернополі. Перший захід у Львові зібрав майже 40 учасників, серед яких були як партійці Української Галицької Партії, так і прихильники, волонтери та просто зацікавлені в політиці люди.

Тренерами та спікерами Школи Галицького Політика стали досвідчені фахівці у цій галузі. Зокрема, Микола Бучин, доктор політичних наук, доцент НУ “Львівська політехніка”, дуже доступно і просто пояснив учасникам значенням політики як суспільної сфери, розповів про поняття влади та її легітимності.

Динамічним та цікавим було практичне заняття з Наталією Колядко, фахівчинею з розвитку управлінських, лідерських компетенцій та навчання персоналу.

22690261_1990706951185982_1950423894_o“В учасниках “Школи молодого політика” мене вразила відкритість. У наш час багато людей хочуть змін, прагнуть змінювати оточення та інших, однак не готові змінюватись самі. У суботу я побачила молодих людей, які слухають, готові на зворотній зв’язок і працюють, насамперед, над собою”, – ділиться враження лекторка пані Колядко.

Задоволеними залишилися і учасники Школи, для яких участь у ній була, звичайно ж, безкоштовною.

“Подяка та хвала Українській Галицькій Партії, яка демонструє професіоналізм та великий вклад у розвиток своїх прибічників та партійців. Ми почерпнули знання в політичній галузі та галузі комунікацій. І вони точно будуть допомагати нам у майбутньому та повсякденному житті”, – розповідає один із прихильників партії Андріан Мозола.

Наступний етап “Школи Галицького Політика” відбудеться вже цієї суботи, 28 жовтня, в Івано-Франківську.

Запрошуємо долучатися!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!