Галицька Партія допомагає коломиянам створити Асоціацію ОСББ

Нещодавно відбулась наступна зустріч із головами ОСББ Коломиї, яку організувала Українська Галицька Партія.Ще під час попереднього заходу ОСББ — це не страшно. Як почати і налагодити якісну  роботу? коломияни розповіли, що у них виникає багато питань не лише щодо створення та ефективного управління об’єднаннями, але й чимало непорозумінь із комунальними службами. Проблемним стало питання каналізації у дворах. Сторони не можуть визначити, хто має її обслуговувати, — чи ОСББ, чи водоканал. Юристи Галицької Партії зробили аналіз нормативних документів, щоб допомогти людям вирішити цей конфлікт.

“Ми представили документи. У них чітко вказано, що за каналізаційну трубу, яка веде від будинку до найближчого каналізаційного колодязя, відповідає ОСББ чи ЖЕО, а за сам колодязь і труби, що йдуть від нього далі, відповідає “Водоекотехпром”. Тобто, якщо засмічення або пошкодження мереж утворюється до колодязя, то його має усувати компанія, що обслуговує будинок. А якщо в колодязі і після, — то комунальне підприємство”, — пояснює юрист Івано-Франківської обласної організації УГП Андрій Боднарчук​.

Це вже друга спільна зустріч, де учасники обмінялись ідеями та досвідом. Зокрема, детально обговорили план створення Асоціації ОСББ Коломиї, щоб об’єднати свої зусилля для вирішення проблемних ситуацій міста у житлово-комунальній сфері. Юристи УГП представили коломиянам весь необхідний перелік документів для створення Асоціації і розповіли покроково план дій.

“Голови скаржаться, що їм важко протистояти порушенням з боку комунальників чи інших органів, боротися за свої права поодинці. Тому і вирішили об’єднатись, адже разом легше творити зміни та втілювати їх у життя”, — зауважує секретар Івано-Франківської обласної організації УГП Івасишин Світлана.

Галицька Партія і надалі підтримуватиме коломиян. Зокрема, надаватиме необхідний юридичний супровід. Адже фахова підтримка є запорукою успіху ОСББ та становлення позитивних змін у сфері послуг житлово-комунального господарства.

Анна Зоря

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]