Галина Васильченко: “Важливо не опускати руки…”

Галина Васильченко – голова львівського осередку УГП, член економічної екпертної групи УГП – про результати другого туру президентських виборів в Україні.

Сьогодні, після того, коли вже відомо прізвище нового Президента України, багато хто питає: а що далі? Відповідь проста. По-перше: не розслаблятися, а навпаки – працювати, контролювати дії, підказувати рішення новому Президентові. А по-друге, і навіть більш важливо: об’єднуватися в спільноти, приєднуватись до правильних партій. Робити все для того, щоб не стояти осторонь доленосних рішень. Задля майбутнього України!

Важливо не опускати руки, а, власне, брати відповідальність і не боятися йти в політику, у владу на різних рівнях. Це складно, але це реально.

Я вже 3,5 роки з Українська Галицька Партія. Львів. І про свій вибір не пошкодувала жодного разу. Бо тут середовище людей, які знають, що роблять, розуміють, як діяти далі, і не зраджують своїм моральним цінностям.

Тож давайте гуртуватися і заводити до парламенту якісних, професійних і високоморальних людей.

Разом з командою ми реально змінюємо своє місто, громаду, спільноту. І дуже добре, що у нас парламентсько-президентська республіка. Бо попереду – дуже важлива осінь із парламентськими виборами. Тож давайте гуртуватися і заводити до парламенту якісних, професійних і високоморальних людей.

Що більше нас буде, то швидше здобудемо перемогу.

Долучайтесь: https://uhp.org.ua/

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]