Галина Васильченко: “Ми можемо самі робити місто кращим”

VasyГалина Васильченко в Українській Галицькій Партії координує робочу групу у напрямі економіки, в якій експерти, економісти, партійці та фахівці різних галузей напрацьовують якісні рішення для Львова, Галичини та України загалом. Але поза роботою вона встигає реалізувати ще багато задумів. Як член ГО “Кращий Сихів”, Галина розповідає сихівчанам, і львів’янам також, про громадський бюджет, який у Львові запровадили торік уперше. А також проводить різні акції, щоб активувати громаду мікрорайону.

2015 року на Місцевих виборах Галина балотувалася до міської ради Львова від Української Галицької Партії. Але хоч депутатом не стала, про прохання багатьох людей, які спілкувалися з нею у передвиборчий період, не забула. Зокрема, за грантові кошти вона облаштувала частину скверу на вул. Дж. Вашингтона. Згодом там також встановили шафку для буккросингу. Також Галина Васильченко подала на конкурс Бюджету участі проект щодо створення якісного покриття на спортивному майданчику. З допомогою небайдужих львів’ян, які активно проголосували, проект став одним із переможців і ця ідея має бути зреалізована вже цього року.

“Є й багато маленьких перемог. У мене такий принцип – не обіцяти того, чого не зможу зробити. Наприклад, нам вдалося переконати місцеву владу та облаштувати внутрішній дворик на вул. Дністерській, 16, відремонтувати каналізацію на вул. Липова Алея, 11, встановити дорожні знаки біля “Чорнобильської” лікарні у Львові, відремонтувати дорогу на вул. Угорській… Про ці проблеми люди говорили мені, коли я сама за себе агітувала 2015-го року. Так, я не стала депутатом, але ми спільно з мешканцями округу вчимося і один одному доводимо, що можемо впливати на рішення влади як громадяни, як виборці, ми можемо самі робити місто кращим. Долаючи якісь точкові проблеми, ми гуртуємося, вчимося брати на себе відповідальність, стаємо сильніші”, – каже активістка.

Навесні Галина провела у своєму мікрорайоні майстер-клас із виготовлення Великодньої лози, в якому взяло участь 100 дітей. Також вона є співавтором проекту “На каву “Про громадський бюджет”. Його мета: в приємній атмосфері, за чашкою кави, львів’янам розповідають, які проекти, коли і як можна подати та реалізувати в межах Громадського бюджету Львова.

“Я дуже хочу, щоб мої діти зростали в комфортному місті, з розвинутою конкурентоздатною економікою. Тому мені цікаво працювати в економічній групі Галицької партії. Ми багато спілкуємося з економістами, підприємцями, нещодавно видали цікавий довідник для підприємців-початківців, відстежуємо нові та аналізуємо законодавчі акти, що стосуються економічної галузі країни, беремо участь у напрацюванні стратегій розвитку підприємництва та покращення інвестиційного клімату у Львові, області і Галичині загалом”, – розповідає про свою роботу Галина, яка є фахівцем із залучення інвестицій та розробки й реалізації грантових проектів, випускницею програми LvBS та ІЛУ УКУ “Good governance” та Вищої політичної школи.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!