Фракція Галицької Партії буде у раді Хоростківської ОТГ

В Україні триває територіальна реформа, в межах якої формуються ОТГ та, відповідно, відбуваються вибори до місцевих рад. Тернопільщина – на передовій цього процесу. Українська Галицька Партія сформувала осередки у всіх регіонах області. Ми пропонуємо виборцям нових якісних політиків нового зразка. Вони не обіцяють чогось неможливого, не малюють “золоті гори”, але розуміють, що починати будувати Україну потрібно зі свого міста, села, звідти, де ти живеш. І вже почали це робити.

Свій результат на виборах до ради Хоростківської об’єднаної територіальної громади партійці вважають добрим.

У раді ОТГ працюватиме троє депутатів від Української Галицької Партії, і вже завтра вони готові пропонувати та втілювати потрібні громаді ініціативи.

“Результат виборів показав, що суспільство має запит на молодих та чесних політиків. У нашій команді зібралася молодь із сучасними поглядами на майбутнє, які хочуть жити та працювати у своїй країні, отримувати гідну оплату праці, не шукаючи кращого життя за кордоном. Вони приєдналися до Української Галицької Партії – команди людей, які вирішили творити іншу політику: відкриту, креативну, відверту і без популізму. Більшість із нас не має політичного досвіду і є вихідцями з громадського середовища, але ми люди дії, кожен має свої історії успіху, реалізовані громадські, волонтерські, культурні проекти. Свій досвід ми хочемо імплементувати в політиці”, — переконана керівник Гусятинської районної організації УГП Ольга Лівель.

У хоростківській команді УГП — економісти, громадські активісти, спортсмени, управлінці. Пріоритетними завданнями у своїй роботі вони визначили ремонт доріг, впровадження громадського транспорту, підвищення безпеки в місті, сприяння розвитку малому та середньому бізнесу, розвиток фізичної культури та спорту.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]