Фінську модель освіти – у школи Рівненщини

Українська Галицька Партія активізовує свою діяльність на Рівненщині. Починає політсила відразу з практичних речей. 28 січня у Гощанській школі експертки освітньої робочої групи, яка діє всередині політсили, ділилися досвідом фінської освіти. Восени партійці спеціально побували у Фінляндії, де вивчали специфіку освітньої системи на всіх рівнях.

“У нашому дуже практичному заході в школі смт Гоща взяли участь понад три десятки освітян. Маємо розмову за трьома напрямами: ділимося досвідом роботи нашої освітньої групи, міркуємо разом, що можна втілити в Україні з досвіду фінської освітньої системи, говоримо про виклики та перспективи “Нової української школи”. Задля закріплення знань на практиці, також проводимо майстер-клас уроку біології за фінською методикою”, – каже експертка освітньої робочої групи Галина Лешкович.

Нагадаємо, Українська Галицька Партія провела вже кілька таких заходів на Івано-Франківщині, Тернопільщині та Львівщині. У планах – продовжити презентації, семінари та спілкування у такому стилі, таким чином знизу догори імплементуючи новий освітній закон на практиці.

Фото з сайту: Ylöjärven Uutiset

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Повідомити

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!