Жінкам в Україні – більше можливостей

Депутатка Львівської міської ради від УГП Юля Гвоздович  бере участь у першому Українському Жіночому Конгресі у Києві.

23795152_10155852412269556_1000819410039822527_n“Україна перебуває в безпосередній близькості до ЄС та декларує цінності європейської держави, але присутність жінок у політичному житті країни залишається доволі низькою. До прикладу, кількість жінок-депутаток у місцевих радах не перевищує 20%, а серед голів обласних адміністрацій та міст-обласних центрів взагалі немає жодної жінки. При цьому, у країнах ЄС частка жінок-мерів у середньому складає 12%. Також гострою проблемою для нашої країни залишається питання домашнього насильства та дискримінації жінок на ринку праці і в питаннях міської інфраструктури. Тому дуже добре, що все частіше піднімається питання забезпечення рівноправності  жінок та чоловіків у всіх сферах, а також імплементації Стамбульської конвенції, яку просуває міжфракційна депутатська група у ВРУ “Рівні можливості”, – говорить Юлія.

Конгрес організовано за ініціативи Міжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді “Рівні можливості». Мета цього заходу – об’єднати успішних жінок і чоловіків довкола ідеї забезпечення ґендерної рівності в різних секторах українського суспільства, як базового елементу сталого розвитку нашої держави.

В його межах пройшло 7 дискусійних панелей з питань посилення політичної і громадської участі жінок на різних рівнях, залучення жінок до процесу миротворчості та сектору безпеки, боротьби із ґендерно обумовленим насильством, а також подолання ґендерних стереотипів та посилення ґендерної освіти і просвіти. В тематичних обговореннях взяли участь перші особи держави, українські та іноземні парламентарі, представники Уряду,  міжнародних організацій, місцевого самоврядування, вітчизняні та закордонні експерти.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]