Як у Львові допомагатимуть воїнам АТО?

Відбулося перше засідання міжфракційної депутатської групи Львівської міської ради з питань учасників АТО та їх сімей.

«Ми визначили найважливіші проблеми, які вимагають негайного втручання. Зокрема, на наступному засіданні вирішили зустрітися з керівником Львівського комунального підприємства «Рембуд», яке будує квартири для АТОвців. Хочемо знати обсяги будівництва, переглянути кошториси. Ми готові контролювати, стимулювати і допомагати, за потреби. Не залишаємо поза увагою також діяльність та призначення керівника Львівського комунального підприємства “Центр допомоги воїнам АТО”. Тому вирішили наступного разу зустрітися з головним претендентом на посаду керівника цієї структури – Юрієм Досяком. Я вважаю, що директором Центру має бути менеджер, а в Юрія якраз є досвід – і менеджерський, і бойовий, він провів понад 100 днів у полоні», – каже наш депутат Ігор Дякович, який входить до складу цієї міжфракційної групи.

Загалом до міжфракційної групи, яку ЛМР створила нещодавно, належить 8 осіб. Це воїни АТО, волонтери, члени родин АТОвців. Депутати належать до різних партій, але об’єднанні спільною метою – зробити все можливе, щоб питання тих, кого зачепила ця війна на сході, вирішувалися у нашому місті ефективно.
Нагадаємо, до постійної міжфракційної депутатської групи з питань учасників АТО та їх сімей увійшли депутати Львівської міської ради Ігор Дякович, Віталій Свінціцький, Любомир Босаневич, Маркіян Лопачак, Уляна Пак, Тарас Кльофа, Ігор Вань та Олена Пасевич.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]