fbpx

Вітаємо з Різдвом Христовим!

Різдво Христове – це особливе свято. Найбільш родинне, тепле і радісне. Ми вітаємо з ним усю Україну. Щиро бажаємо кожному добра, миру і любові. А про те, що таке Різдво, ми спитали у членів Політради Української Галицької Партії.

“Різдво – це найбільше українське свято. Не лише християнське. Різдво – це щось набагато більше, давніше, містичніше. Його історія і традиції сягають дохристиянських часів.

Різдво – це свято для кожного українця, до якої б конфесії він не належав. Де б ти не був – чи ти вдома святкуєш з родиною, чи ти в окопі захищаєш Україну, чи ти в полоні чекаєш звільнення – саме Різдво нас усіх об’єднує на глибинному особистісному рівні”, – каже заступник голови Політради, голова фракції УГП у Львівській міській раді Тарас Чолій.

“Різдво для мене цьогоріч – це Різдво через Збруч. Це особливе відчуття соборності від розуміння важливості Томосу, який отримала наша Церква. А також і від того, що саме в цей час ми презентуємо особливу збірку новел під такою ж назвою “Різдво через Збруч”. Це твори семи авторів, які проживають по обох боках Збруча”, – каже голова Тернопільської обласної організації УГП Олег Вітвіцький.

“Зо два роки тому десь інтернетом “крутилося” таке фото, на якому була зруйнована церква в Алеппо у Сирії.

З її уламків у тих руїнах якийсь місцевий художник створив таку символічну шопку. То був для мене справжній символ Різдва. Різдва, яке здатне принести тепло у стосунки з іншими, мир у розбите серце і в спільноту, яку десь у буднях роздирають клопоти. Різдва, яке має силу прийти у кожен зруйнований війною дім та країну, тільки треба відкритися йому назустріч.

Бо Різдво – це велика нагода відкритися теплу і щирості. Сьогодні ми часто можемо чути, що в нас, українців, забагато свят, забагато вихідних. Але у випадку Різдва – з колядою, з відвідуванням всіх рідних і близьких, з вертепами і іншими традиціями – ці кілька днів точно не є втраченими марно, якщо ми щиро ділимося своїм часом і радістю”, – вважає голова Львівської обласної організації Іван Щурко.

“Святвечір щороку повертає мене у дитинство, де найтепліша атмосфера вдома, де вся родина за столом, де оживають традиції. Щороку Різдво дарує дуже сильну віру у те, що все буде добре, що всі незгоди і невдачі залишилися в старому році. Я певен, що з народженням Христа справжнє диво приходить у цей світ”, – пригадує голова Івано-Франківської обласної організації Любомир Романчук.

“У час Різдва сповнилася єдність та незалежність Православної Церкви України. Співпраця і взаємне зближення УГКЦ і ПЦУ, двох українських Церков Володимирового хрещення, дають надію на майбутнє об’єднання всіх християн світу в єдину Церкву. Святкуймо Різдво у мирі та злагоді!” – каже громадський діяч, член Політради Української Галицької Партії Богдан Панкевич.

Ми всі щиро бажаємо Вам миру, радості, тепла, любові і справжньої великої перемоги добра!
“Щоб у цю Різдвяну ніч ми почули голос Надії!” – як говорить голова Політради Галицької Партії Роман Лозинський.
Веселих Вам свят! Христос рождається!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Report

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]