Українську Галицьку Партію в Івано-Франківську очолила відома волонтерка

Відтепер Українську Галицьку Партію в Івано-Франківську очолює відома громадська активістка і волонтер Наталія Сербин.

Як наголосила Наталія, Українська Галицька Партія імпонує їй, бо об’єднує у своїх рядах молодих політиків та громадських активістів.

Партія ґрунтується на цінностях і принципах роботи, які відповідають моїм особистим переконанням, – зазначила Наталія Сербин. – Україна все ще знаходиться в стані політичної кризи. Скільки не було перевиборів, але ситуація суттєво не змінюється. Оскільки не змінюються ні принципи ведення політичної діяльності, ні люди, які є політиками. Тому на сьогодні є одне із найважливіших завдань – формування нової політичної еліти. Нам потрібна нова команда політиків на всіх рівнях“.

Наталія Сербин: “Краще діяти, аніж чекати і надіятись, що хтось зробить за нас”

Серед першочергових планів Івано-Франківської міської організації Української Галицької Партії Наталія називає розбудову партійної структури.

“В час, коли в суспільстві присутня велика антипатія до політики, це не просто, але цю непопулярну роботу також потрібно робити. Краще діяти, аніж чекати і надіятись, що хтось зробить за нас”, – переконана громадська активістка.

Біографічна довідка: Наталія Сербин, 1984 р.н., – громадська активістка, волонтер, організатор мистецьких акцій, аукціонів для підтримки української армії та поранених бійців, співзасновник та координатор громадських ініціатив «Поранені SOS», «Соколи Прикарпаття», голова правління громадської організації «Залізний тризуб», яка займається допомогою армії, здійснює моніторинг та контроль за витратами бюджетних коштів міста та області. Також Наталія Сербин була одним із організаторів та активним учасником Євромайдану в Івано-Франківську та координатором інформаційного відділу громадської ініціативи «Швидка Медична Допомога Майдану» в місті Київ.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]