УГП перевидала працю митрополита Андрея Шептицького

У четвер, 25 червня, Львові Українська Галицька Партія презентувала книгу митрополита Андрея Шептицького «Наша державність. Як будувати рідну хату», яку він написав ще у 1941 році.

Цей твір, кажуть дослідники, унікальний, адже автор створив його в період, коли Україна фактично не мала власної державності. Незважаючи на це у своїй праці митрополит, який був не тільки главою церкви, але й успішним інвестором та бізнесменом, дає глибоко продумані поради, як країні вийти із важкого становища та що зробити українцям, аби збудувати справді міцний національний фундамент.

Богдан Панкевич. Львів, 25 червня

Через актуальність послання Андрея Шептицького його працю вирішили перевидати у рамках проекту «Бібліотека Української Галицької Партії».

«Чому ми видали цю книгу? Та тому, що вона давно перетворилася на раритет, її просто нема де купити. У той час ми розуміємо, що зараз вона потрібна усім нам, як ніколи. Бо ось уже тридцять років ми намагаємося побудувати успішну Україну, але увесь час ходимо колами спроб і невдач. Бо забуваємо про фундаментальні речі, які мали б допомогти нам у цьому. Але вони є, і вони чітко прописані в книзі, яку я тримаю в руках. Взагалі мені здається, що ідеї, викладені Шептицьким, зараз актуальніші, ніж тоді, коли він писав їх», – зазначив на презентації ініціатор видання книги та співзасновник УГП Богдан Панкевич.

В Українській Галицькій Партії наголошують, увесь тираж книги, а це шість тисяч примірників, буде розповсюджено на безкоштовній основі. Зокрема, вона надійде в міські бібліотеки. Також отримати видання можна і в громадських приймальнях партії та по осередках:

  • Львів – вул. Костюшка, 18 (2-ий поверх)
  • Тернопіль – вул. Шашкевича, 8В (7-ий поверх)
  • Івано-Франківськ – вул. Короля Данила, 16б

 

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]