У Рудному буде каналізація. Можливо, вже до кінця 2017 року

Екологічною бідою може обернутися відсутність каналізації у селищі міського типу Рудно, що належить до Залізничного району Львова. Добре розуміє це депутат Львівської міської ради від УГП Мирослав Данилків, який був кандидатом від цього округу. Тому спільно з селищною радою він підготував проект каналізування населеного пункту та подав його до Львівської обласної державної адміністрації.

«Від імені селищної ради проект, який передбачає виконання робіт на суму 11 732 907 грн, з десятивідсотковим співфінансуванням із місцевого бюджету, ми подали до ЛОДА. Надалі його надішлють до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, але ми будемо пильно стежити за всім цим процесом і старатися, за можливості, лобіювати його. А 2017-го, думаю, писатимемо другий подібний проект, адже коштів цього проекту для каналізування всього Рудного не вистачить. Також обов’язково будемо подавати документи на фінансування від різних європейських фондів, які опікуються навколишнім середовищем», – коментує депутат ЛМР від Української Галицької Партії Мирослав Данилків.

Насправді, мешканці Рудного готові навіть самі докласти певні кошти, якщо це знадобиться для прокладання каналізації. Адже проблема загострюється з кожним роком. Селище все «розростається» і розбудовується, але каналізаційних мереж та споруд (централізованого відведення) там як не було, так і нема до сьогодні. Про цей факт не можна просто забути, адже жителі Рудного ризикують своїм здоров’ям щодня.

Селище все «розростається» і розбудовується, але каналізаційних мереж та споруд (централізованого відведення) там як не було, так і нема до сьогодні.

Про небезпеку людей уже не раз попереджала Державна санітарно-епідеміологічна служба: стічні води забруднюють ґрунтові, а відтак – і все навколишнє середовище. Через це вміст нітратів у «питній» воді, яку мешканці селища беруть із водозабору КП “Теребля”, суттєво підвищений. Гостро стоїть загроза спалахів гострих кишкових інфекцій.

З цієї причини Державна санітарно-епідеміологічної служба Залізничного району Львова вже не раз надсилала приписи закрити на якийсь час навчальні заклади: СШ №74 та дитячого садочка №180.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]