ВОЛОДИМИР ЛИВИНСЬКИЙ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

30 років, киянин

перекладач у сфері медичного туризму

Людей потрібно переконувати власним прикладом і реальними діями

Володимир Ливинський – молодий киянин, який веде здоровий спосіб життя та любить відстоювати українську мову у сфері обслуговування. У Володимира великий досвід роботи за кордоном та із закордонними спеціалістами в Україні. Поміж усіх своїх активностей він мріє врятувати світ від екологічного самознищення. Сьогодні його думки можна відслідкувати таким чином. Знайомтеся.

Про свої професійні зацікавлення

У мене дві вищі освіти. Перша – це соціологія і право в Київському політехнічному, а друга – зовнішня політика в Дипломатичній академії України. Моє хобі, що переросло у професію, – це іноземні мови. Я вільно володію англійською, іспанською та італійською, тому працював у різних міжнародних компаніях в Україні та за кордоном. Задоволення, яке приносить моя професія, змушує мене не працювати кожного дня. Теж знаєте цю цитату, правда? Але натомість я постійно намагаюся вдосконалювати свої професійні навички.

Не потрібно багато говорити – треба мовчки показувати людям приклад

В Україні, мабуть, найбільшою проблемою, яка турбує усіх і мене особисто – це корупція. Я іноді зустрічаюся з такими випадками, коли просять хабар чи пропонують його. Як про таке можна мовчати? Не піддаюся на такі дії. Так само і мовне питання – в Києві часто в медіа та галузі обслуговування домінує не українська мова. У цих випадках я не мовчу. Тому і пішов у політику. Аби робити ці зміни самостійно. Дякуючи Галицькій партії, я вирішив не одну проблему обслуговування українською, наприклад. Я знаю, що буде ще не одна моя перемога.

Переконати людей йти в політику можна тільки своїм прикладом. Тобто показати людині, що таким чином можна чогось досягнути, навіть якщо вона повністю в це не вірить

Переконати людей йти в політику можна тільки своїм прикладом. Показати людині, що таким чином можна чогось досягнути, навіть якщо вона повністю в це не вірить. На жаль, у нашій країні не треба особливо переконувати, що ті політики, які зараз при владі не відповідають вимогам суспільства. У нас є великий запит на нових людей. Саме якісні люди і ті, хто вірять, що в країні можливо щось змінити, мають йти у владу.

Мій політичний вибір не усі сприймають добре

Звичайно, частина моїх близьких скептично ставиться до мого вибору та активної громадської діяльності. Я приєднався до Галицької партії тому, що мені імпонують цілі, які ставить перед собою партія: це європейська інтеграція України, Європа в Україні. Це Україна, яка є українською по суті: відповідає українським цінностям, яка є з українською мовою та традиціями. Крім того, це молодий колектив перспективних людей, які вірять в те, що в Україні можна щось змінити і працюють над цим своїми руками.

Я приєднався до Галицької партії, тому що мені імпонують цілі, які ставить перед собою партія: це європейська інтеграція України, Європа в Україні. Це Україна, яка є українською по суті

Свого часу я відвідував Америку та двічі мав можливість та залишитися. Також я був волонтером у німецькому шпиталі, де лікували наших поранених бійців АТО, і теж міг залишитися там. Німеччині теж потрібні якісні кадри. Натомість я мушу і хочу змінювати щось на краще саме тут.

Між вирішенням політичних та економічних проблем, не забуваймо сортувати сміття

Кістяк суспільства, який є рушієм змін – це завжди небагато людей. Це якийсь певний відсоток суспільства, який рухає державу вперед. І я вважаю, що в нас в Україні є такий відсоток необхідний в суспільстві.

Кістяк суспільства, який є рушієм змін – це завжди небагато людей. Це якийсь певний відсоток суспільства, який рухає державу вперед і я вважаю, що в нас в Україні є такий відсоток необхідний в суспільстві

Це було показано і під час Революції гідності, і після початку війни, що у нас є частина суспільства, яка заслуговує жити краще, яка готова змінити цю країну. Саме заради цієї частини суспільства варто працювати далі. Мрію, щоб такі люди втілювали зі мною і екологічні зміни. Нам конче потрібна екологічна ініціатива, направлена на збереження фауни та флори, щоб зупинити людство від самознищення.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]