Володимир Борис

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Історик, художник
активний учасник Центру підтримки фермерства,
разом з братами створив фермерське господарство “Borys Fruits Farm”.

Молодий амбітний підприємець, голова Гніздичівського осередку Української Галицької Партії, представник Центру підтримки фермерства Жидачівщини Володимир Борис з села Лівчиці Гніздичівської ОТГ вже кілька років поспіль руйнує стереотипи непрестижності і нерентабельності праці на землі.

Хотілося б більше часу на саморозвиток

Я починав із кількох кущинків у власному садку, а тепер маю вже 1,5 га лохини. Односельці дивуються з такого бізнесу, та я не звертаю увагу. Чому лохина? Найперше – це високорентабельна культура, на якій можна непогано заробляти. А крім того, це культура, яка до процесу вирощування потребує також творчого підходу. А ще – це найсмачніша для мене ягода. І мені захотілося поділитися цією смакотою з іншими. От тільки не задарма.

Здебільшого, наші ґрунти для лохини не підходять. Тому склад ґрунту на ділянках ми створювали штучно. Завезли туди тирсу, опалу хвою. Задобрили все ґрунтом з сіркою, що додала йому потрібної кислотності.

То тільки на старті важко. А далі, якщо працювати за технологією – все окуповується. Лохина ж чим ще приваблива? Тим, що вона довговічна культура. Посадивши її для себе, ви тим самим закладаєте міцний фундамент для бізнесу вашим дітям. Ми з братами розраховуємо на те, що наші плантації плодоноситимуть, звичайно при оптимальних умовах, років так 40-50.

Посадивши її для себе, ви тим самим закладаєте міцний фундамент для бізнесу вашим дітям.

Почали з власних коштів, а згодом, коли розширювалися, залучили капітал друзів. Наразі ми почали реалізовувати інший проект, вже з інвесторами. Новий об’єкт – біля Львова.

На початках дуже бракувало знань, досвіду. Тож тепер, вже дещо знаючи і добре розуміючи, як важко розпочинати будь-яку справу, я став підтримувати фермерів-початківців, які вирішили займатися лохиною на базі нашого Центру підтримки фермерства, котрий заснувала Українська Галицька Партія. Тут, в Центрі, крім теоретичних і практичних знань, можна отримати й юридичну консультацію.

На початках дуже бракувало знань, досвіду.

Люблю те, що роблю. От тільки дуже бракує часу на живопис, подорожі. Та й взагалі, дуже хотілося б мати більше часу на саморозвиток.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]