Тетяна Присяжнюк

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

політологиня, волонтерка, журналістка, ревнителька Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі на парафії ап. Івана Богослова;
була головою Молодіжної християнської спільноти ім. Г. Хомишина у смт Богородчани; партійка Богородчанської районної організації Української Галицької Партії

Життя Тетяни – це приклад служіння людям. Це історія, яка надихає та мотивує.

Тетяна Присяжнюк з тих людей, яка не може залишатися байдужою, усвідомлюючи, що будь-які суспільні зміни вимагають особистого прикладу. Тому вже у студентські роки вона очолювала самоврядування в Інституті історії, політології і міжнародних відносин ПНУ ім. В. Стефаника та разом з командою займалася активною громадською та благодійною діяльністю. Зокрема, це подарунки до Дня Святого Миколая та щорічні вистави для трьох сиротинців Івано-Франківської області.


Вагоме місце у житті Тетяни займають театр і поезія. Писала авторські п’єси та робила театральні постановки з дітьми та молоддю Богородчан. І у вільний час вона пише вірші. Як голова Молодіжної християнської спільноти ім. Григорія Хомишина робила авторські постановки Хресних доріг, вистав до Дня Св. Миколая, Різдва, організовувала коляду, а всі виручені кошти спрямовувались на благодійність. Також видавали Парафіяльний вісник, допомагали продуктами для психоневрологічного інтернату в с. Погоня, організовували екологічні акції.

Послідовність пріоритетів БОГ-ЛЮДИНА-УКРАЇНА знайшли відгук у душі Тетяни, тому вона і вирішила стати частиною команди Української Галицької Партії.

“Завжди розуміла: ми самі несемо відповідальність за себе, а також є відповідальними за майбутнє своєї країни. Не треба виправдовувати власну бездіяльність непереборними обставинами. Варто взяти на себе відповідальність і почати діяти. Тоді ми стаємо бачити, як світ змінюється довкола нас!”

А ще Тетяна є чудовою дружиною та дбайливою мамою двох синів, яка успішно поєднує сім’ю разом із кар’єрою, громадською та політичною діяльністю.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]