Тетяна Науменко

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Медсестра, фельдшер, магістр психології, заступник голови Богородчанського районного осередку Української Галицької Партії

Освіту здобула у Коломийському медичному училищі ім. І. Франка, за фахом – медсестра, фельдшер. А ще Тетяна – масажистка. У Коломийському навчально-науковому інституті ПНУ ім. В. Стефаника здобула освіту магістра психології. Бо вважає, що для лікування потрібно бачити не лише хворобу, але й зрозуміти людську душу.
Працює медсестрою в КНП “Богородчанська ЦРЛ”. Цій справі Тетяна присвятила вже 20 років! До речі, народилась вона у День медичного працівника. Можливо, таки доля подарувала пацієнтам такого чуйного і професійного ангела у білому халаті. Також у лікарні працює заступником голови профспілки.
За сумісництвом колись працювала в Богородчанському ДНЗ N1 “Веселка”, Похівській гімназії та Богородчанському палаці культури.
Брала участь в Богородчанському народному аматорському театрі. Любить співати, танцювати і грати в театрі. Заміжня, мати двох дітей.
Тетяна розуміє, що для великих змін потрібні більші інструменти. Що потрібно об’єднуватись і діяти.

“Пішла в політику, тому що хочу мати більше можливості допомагати людям та установам, де вони працюють”, – каже Тетяна Науменко.

 

Життєлюбна, хоробра, людяна, завжди приходить на допомогу – так характеризують Тетяну і колеги, і пацієнти. Така відданість улюбленій справі та сумлінність у роботі стають справжнім прикладом для оточуючих. Медичній справі Тетяна присвятила вже 20 років! І разом з колегами у час пандемії рятує людські життя.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]