Тарас Гуня

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

33 роки
тернополянин,
громадський активіст,

сім’янин, керівник

Побачив напис на білборді – вступив у партію

Тарас Гуня каже, що людина, яка відчула вітер змін, має будувати не щит від вітру, а вітряк. Він переконаний, ключове у громаді – це участь усіх у житті громади. Як майбутній депутат, Тарас має багато планів, проте найбільше прагне створити здорове середовище у політиці. Тут зібрані кілька його цікавих думок.

Я побачив, як працює система “з середини”

Особиста зміна є основою суспільного вдосконалення. Лідер думок Мирослав Маринович дуже мудро висловився, кажучи: “Зміниться українець – зміниться Україна. Не навпаки”. Я вперто і послідовно дотримуюся цього постулату. Важливість цих поглядів я відчув, будучи ще студентом Львівського Інституту пожежної безпеки. Мені ж було 20 років, хотілося активно змінювати країну, будувати мости для співпраці досвіду та новаторства. Після університету я понад 8 років пропрацював на керівних посадах у МНС України, намагався зламати застарілу систему і вибудувати нову. Але тут я побачив, як працює система «з середини”, побачив також добрих посадовців, і тих, хто думає лише про свої інтереси.

У політикумі має відбутись зміна поколінь. Досвід та консервативність все ж мають поступитися молоді та розвитку.

Діти спонукали піти у політику

Я ще змалку виховувався в атмосфері, де правда і справедливість були понад усе. Це мотивувало мене змінити напрямок руху. Зрозумівши, що викорінити застарілу систему – непідйомна справа для однієї людини, я почав шукати однодумців та подався у політику. Адже ми із дружиною виховуємо двох дітей, Давида та Божену, і я чітко усвідомлюю важливість змін задля майбутнього покоління.

Причина всіх бід – в освіті

Починати нововведення варто із освіти. Теперішня реформа системи шкільної освіти в Україні – це не лише про ухвалення нового закону і запровадження концепції. Передусім йдеться про психологічну готовність вчителів працювати у новому полі. Вчителю надається більше свободи, але й очікується більше відповідальності та самостійності.

Моя сестра – вчителька

Я долучився до команди Української Галицької Партії завдяки напису на білборді “Змінюємо Україну, починаємо з освіти”. Це не випадковість. Моя сестра працює вчителькою, тому всі проблеми мені відомі зсередини. А коли я поцікавився партією, то зрозумів, що тут дуже багато молодих та креативних людей, які готові самі змінюватися та змінювати країну.

Тут, в Українській Галицькій Партії, напрацьовують алгоритми змін в освіті, а не займаються пустослів’ям

Сам виходжу на вулицю і розповідаю про здорове харчування

Я вже відвідав з десяток країн й усвідомив, що вдома – найкраще і всі зміни варто почитати із зони власного життя. Комфортне й здорове проживання у Тернополі – пріоритет для мене. Я вважаю, що збереження парків, скверів, заміна міського освітлення на економне, впровадження новітніх технологій в екосферу міста – це єдиноправильний та перспективний шлях розвитку і збагачення Тернополя. Розвантаження міста від надмірної кількості машин є передумовою покращення екологічної ситуації у Тернополі.

Жменька небайдужих може змінити світ.

Я дуже люблю їздити велосипедом і привчаю до цього своїх дітей. Адже глобалізація усіх сфер життя, науково-технічний прогрес та інтенсивне забруднення навколишнього середовища вимагає відповідально ставитись до власного здоров’я. Раціональне харчування – це запорука хорошої форми і самопочуття. Я сам часто виходжу на вулицю та роздаю тернополянам пам’ятки про здоровий спосіб життя. Цікавлюся психологією, бо мені подобається допомагати людям змінюватись та розширювати рамки мислення. У розвитку громад дуже важливою є просвіта людей, розширення світогляду через відкритість до зовнішнього середовища.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]