Роман Попович

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

економіст, спеціаліст з лісового господарства, партієць Яремчанського міського осередку Української Галицької Партії

Народився у с. Микуличин у сім’ї службовців. Навчався в Микуличинській ЗОШ І-ІІІ ст., яку закінчив із відзнакою.

Вищу освіту економіста здобув Буковинській державній фінансовій академії у м. Чернівці  та спеціаліста лісового господарства у Національному лісотехнічному університеті України у Львові. Молодший лейтенант, військову підготовку пройшов при Чернівецькому національному університеті.

Працював на посаді секретаря касира Територіального центру по обслуговуванню пенсіонерів в Яремчанському міському управлінні праці та соцзахисту населення. Був провідним спеціалістом бек-офісу ІФ філії  ВАТ «ВіЕйБі Банк». Також працював на посаді СДПІ та ГДПІ відділу інформатизації процесів оподаткування, реєстрації та обліку платників податків ДПІ у Яремче. Працював майстром лісу Поляницького лісництва ДП «Делятинське ЛГ».

У 2010-2015 рр. був депутатом шостого демократичного скликання у с. Микуличин.

Має досвід роботи за кордоном у сферах виробництва, надання послуг, будівництва та торгівлі.

Одружений, батько сина.

Активна життєва позиція Романа має своє відображення не лише на професійному шляху, але й у житті громади. Зокрема, за часів депутатства за клопотанням Романа виділили гроші і встановили новий електричний трансформатор, покращивши у 5 разів якість електроенергії. Допомагає малозабезпеченим. Один із напрямків роботи – покращення екологічної ситуації в селі. А коли приходить час біди, то не стоїть осторонь, – разом з громадою ліквідує наслідки негоди.

“Для служіння громаді обрав Українську Галицьку Партію, бо тут прогресивні люди, які не спокусились на корупцію, жадібність та заздрість. Хочу зробити свій внесок в економічний, соціальний та інфраструктурний розвиток села і Яремчанської ОТГ. Сподіваюсь, що ми гідно побудуємо свою Рідну Хату”.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]