Олег Бартошик

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Голова Золочівського районного осередку УГП. Партієць. Депутат Золочівської районної ради.

 

Олег Бартошик: гуртую біля себе активних та порядних людей

Олег Бартошик народився у Золочеві. Наш однопартієць закінчив ЛНМУ ім. Д. Галицького стоматологічний факультет. Одразу після завершення навчання працював лікарем – стоматологом у селі Гологори, що на Золочівщині. Опісля – хірургом у Золочівській районній стоматологічній поліклініці. Цьогоріч ще й за сумісництвом стоматологом екстреної медичної допомоги.

Робота 24/7 – це про мене

Як єдиному хірургу-стоматологу в Золочівському районі, йому доводиться працювати з 8.00 до 20.00. Додатково ще й ургентні (невідкладні) виклики в різний час доби. При цьому стверджує, що любить свою роботу та знаходить час на самовдосконалення: проходить різні курси в Україні та Європі.

“Їздиш країнами Євросоюзу і замислюєшся над тим, а чому у нас не так. Починаєш планувати зміни в собі, у домі, в своєму місті, районі та державі. Це спонукає брати на себе відповідальність та намагатися впливати на розвиток свого краю”, – розповідає він.

Олег Бартошик є депутатом Золочівської районної ради. Упродовж усієї каденції чесно відстоював інтереси виборців.

Ініціював виділення коштів на потреби медичної та освітньої галузей району. Неодноразово звертав увагу на необхідності покращення матеріально-технічної бази лікарні. Був членом Госпітальної ради львівської області.

“Як депутат, розумію, що для роботи в органах місцевого самоврядування потрібна команда, а тому гуртую біля себе активних та порядних людей під прапором УГП”, – зазначає він.

З батьком та братом посадили сад, де проводять з родиною час.

У вільний від роботи та громадської діяльності час, наш однопартієць любить подорожувати та відвідувати замки України. Побачив їх уже 27, втім, на його переконання, один з найкращих – Підгорецький на Золочівщині.

Виклики, з якими маємо працювати

Золочівщина має чимало проблемних тем. Упродовж трьох років фактично не створюються робочі місця. Великою проблемою є стан доріг, частина з яких потребує негайного втручання. Також гострою темою є закриття та рекультивація Золочівського сміттєзвалища. Окрім цього, відсутні місця для активного відпочинку та оздоровлення. Не виділяються кошти на підтримання у належному стані спортивних майданчиків.

“Голова та депутати ОТГ повинні створити такі умови, щоб тут хотілося жити: заснувати та розвивати власну справу, збудувати будинок та ростити дітей. Щоби кожен зміг гордо сказати: я тут живу ”, – резюмує Олег Бартошик.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]