Оксана Керницька

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

38 років;
заступник директора з виховної роботи Галицької гімназії;
членкиня Української Галицької Партії.

Діти – то моє все, без них не можу уявити ні себе, ні свою роботу

Оксана Керницька – галичанка, педагог з великої літери. Вона не просто любить дітей, але й не уявляє свого життя без них. Частково це і спонукало Оксану піти у політику – чимало нюансів в системі освіти, які можна змінити лише тоді, коли у руках буде правильний інструмент. Один у полі не воїн, а в УГП знайшла тих людей, з котрими можна втілювати ці ідеї у реальність.

Як чогось не вмію, то навчусь!

Я народилась у Галичі. Скільки себе пам’ятаю, то хотіла бути вчителем музики. Дуже люблю дітей. Тому вступила до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на початкове навчання з додатковою спеціальністю «Музика».

Після закінчення університету працювала педагогом-організатором, бібліотекарем, хореографом. Згодом на посаді заступника директора. Було важко. Але я вчилась. Бо якщо я щось не вмію, то обов’язково цього навчусь. Це моє життєве кредо. Мої учні – це моє натхнення. Намагаюсь бути сучасною та цікавою для них. Боюсь щось не встигнути, пропустити. Тому намагаюсь втілювати все задумане у життя, відкривати щось нове. Заохочую до цього і своїх учнів, і сім’ю.

Мої учні – це моє натхнення. Намагаюсь бути сучасною та цікавою для них.

Створити щось принципово нове

Працюючи з дітьми, побачила, що у Галичі немає місця, де вони можуть творчо реалізувати себе. Поклала собі завдання створити їм умови для самореалізації. Хотілось створити щось принципово нове. Так, спільно з однодумцями заснували Галицький королівський клуб. Його мета – розвиток та підтримка обдарованих дітей і творчої молоді у різних сферах: наука, мистецтво, спорт, культура, політика, соціальні та громадські проекти.

Люди, з якими хочеться йти пліч-о-пліч

Завжди прагну до кращого. Хочеться бути корисною тут і зараз. День маю прожити так, щоб він не минув даремно.

До політики ставилась скептично. Але в Українській Галицькій Партії я побачила команду сильних особистостей, розумних і прогресивних людей. І саме за такими майбутнє держави. Я довго зважувалась. І вирішила приєднатись. Адже мене, як і УГП, турбує питання освіти. І тут є люди, з якими хочеться йти пліч-о-пліч, будувати Україну майбутнього.

 

Якісно змінити країну може і кілька людей. А може і одна. Але та, яка заслужить довіру сотень. Це потужний лідер, компетентний у багатьох сферах. Така сильна особистість, мудра і достойна людина, яка об’єднає потужну команду однодумців задля достойного життя мільйонів.

День маю прожити так, щоб він не минув даремно

За реформами – майбутнє

Я дуже люблю Галич. Хочу бачити місто таким, де буде добре жити нашим дітям. Хочу робити все, щоб українцям хотілось жити саме в Україні, а не десь за кордоном.

Вбачаю необхідність у реформах, в тому числі освіті. Щоб реформа дійсно працювала, має бути поставлена конкретна мета і визначений дієвий інструмент. Я за розвиток, удосконалення та нові технології. Політики не мають бути відірваними від реалій життя народу. Зміни не прийдуть від владних кабінетів закостенілої системи, яка взагалі не уявляє, чим живуть і що болить звичайним людям.

Щоб реформа дійсно працювала, має бути поставлена конкретна мета і визначений дієвий інструмент.

Сім’я – то моє все

У мене двоє чудових синів. Чоловік – моя надійна опора. Вони для мене завжди на першому місці. Я ними пишаюсь. Мені подобається щось готувати для рідних. Але так, щоб і корисно, і швидко. Любимо відпочивати з дітьми, кудись поїхати чи піти. Головне, щоб цікаво провести час всією сім’єю.

Я не розглядаю політику як можливість збагачення, бо це – не моє. Моє – це діти, без яких не можу уявити ні себе, ні свою роботу. Вони дають мені для життя все необхідне. І я щаслива. Тому хочу, щоб вони теж були щасливі. Тут, у своєму місті, у своїй країні.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]