Наталя Хмельовська

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

34 роки,
вчителька, громадська активістка,
мати двох синів, голова Монастириського РО УГП

Мене надихають учні

Наталя Хмельовська нещодавно долучилася до команди Галицької партії й очолила Монастириську районну організацію. Активна життєва позиція та натхнення – це те, що її супроводжує по житті. Наталя вбачає успішний розвиток громади у залученні молоді до активної роботи. Жінка переконана – не варто виїжджати закордон, бо в Україні є всі можливості для самореалізації, тут можна розвивати свій потенціал. Знайомимо вас із думками Наталі Хмельовської!

Не варто виїжджати закордон, бо в Україні є всі можливості для самореалізації, тут можна розвивати свій потенціал.

Мрію про велику бібліотеку

Окрім повсякденної роботи в сільській школі, виховання синів, активної громадської позиції та очолювання Монастириського районного осередку УГП, я багато читаю. Віддаю перевагу сучасній літературі, планую зібрати бібліотеку виключно із українських текстів.
Вважаю, завзятість декількох людей може змінити історію Монастириська. Для цього потрібно об’єднатись і працювати, досягати цілей. Саме командна робота дасть корисні плоди. Наприклад, у Коропці, що на Монастирищині, голова ОТГ не виконував своїх обов’язків і це спонукало громаду до активних дій. Там ситуація напружена: активісти не здаються, а справа набула розголосу.

Потрібно багато працювати, щоби подолати занепад

Втікати від проблем країни – не вихід. У моїй школі діти зініціювали сортування сміття, тому зараз маємо закуповувати контейнери. Знаєте, коли молоді люди зайняті, відчувають себе потрібними і несуть відповідальність за свою країну, тоді й зростає національна свідомість. Тому я переконана, зміни обов’язково будуть.

Шлях розвитку – важкий шлях

Монастириську громаду хотіли розформувати і приєднати до Бучача або Підгайців. Зараз там закривають багато підприємств, що приносили району великі кошти.

Маємо усвідомити: тут є потенціал, а тоді акцентувати увагу на правильних та перспективних речах.

Колись перспективна тютюнова фабрика вже не працює, натомість почала відновлюватись швейна галузь. Шлях розвитку – важкий шлях, проте таки варто робити ставку на розбудову рідного міста. Маємо усвідомити: тут є потенціал, а тоді акцентувати увагу на правильних та перспективних речах.

УГП – синонім розвитку та змін

Політична діяльність – можливість змінити систему. В Галицькій партії робота поділена на різні напрямки, і конкретні команди займаються їх вирішенням. Це дає добрі результати. Саме в УГП я побачила ціннісних людей, які роблять великі справи локально, які активно відстоюють свою позицію. Я вже переконалася, що УГП – це синонім розвитку та змін!

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]