р

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Член Ради Львівської міської організації Української Галицької Партії, секретар Львівської обласної організації УГП,
економістка, громадська активістка,
керівниця проектів у ГО “Батьки в дії”.

Будь-яка жінка може впливати на зміни

Мар’яні Кузько 30 років. Вона – корінна львів’янка, закінчила Львівську комерційну академію, є магістром міжнародних економічних відносин. Після навчання вийшла заміж, а народивши першу дитину у 21 рік, зрозуміла усі недоліки молодого материнства. Тож, завагітнівши вдруге, вже шукала способи полегшити собі життя. А згодом – і іншим мамам. Зовсім випадково Мар’яна потрапила у ГО «Батьки в дії», та з часом зрозуміла – бути громадською активісткою мало, щоб досягнути поставлених цілей. Тож у 2016 році вона долучилась до команди Української Галицької Партії – стала помічницею депутатки Льівської міської ради.

Я хочу впливати на систему

Кілька років тому я перебувала у декретній відпустці з двома дітьми. Це мало б бути щастя від перших місяців і років материнства. Але, на жаль, на цей період випадає й багато випробувань та несправедливості. Зверхнє ставлення до вагітних та молодих матерів у лікарнях, неякісні медичні послуги під час народження немовлят, не всюди у місті доберешся з дитячими візочками… Це лише частина того, що обмежувало мене та продовжує бути проблемою для матерів та жінок. Але я зрозуміла, що не варто з цим миритися. Я хочу впливати на систему. Бо мрію, аби мої діти не зіткнулися з тими труднощами, які довелося пережити мені.

Почала опиратися системі

Коли народилась друга дитина, я поводилась зовсім по-іншому. Я вперто відстоювала власні права породіллі. І таки зуміла зламати стереотипи та уникнути багато недоліків. І тепер з 100-відсотковою впевненістю можу сказати, що народжувати без грошей, насправді, реально. Звісно, в такому випадку різні проблеми вирішуються довше, десь навіть “нервовіше”, але по-великому рахунку – це є посильно.

А далі була активна робота у ГО «Батьки в дії», на яку я натрапила випадково у Фейсбуці. Я пропонувала свої ідеї, пропозиції, познайомилась із багатьма людьми.

“Необхідно змінювати свою діяльність у сторону політичної активності. Бо у ролі політика досягнути результатів можна швидше і якісніше”.

У певний момент зрозуміла – є речі, на які простий активіст вплинути не може. Навіть, якщо дуже хоче. Тому що потрібні зовсім інші важелі впливу, інструменти, кардинально інший рівень підходу до вирішення проблеми.

У ролі політика такі речі робити легше, швидше та якісніше.

Це ті люди, за чию роботу мені не соромно

Коли питають, чому Українська Галицька Партія, я відповідаю, не замислюючись. Для мене важливі люди, з якими я спілкуюся та працюю. Бо вони, більшою мірою, визначають хто є я. А це вже питання особистої репутації, яке одне з першочергових.

“Команда Української Галицької Партії – це ті люди, за чию роботу мені не соромно. Тут завжди поруч друзі, яким я довіряю і на яких можу покластися”.

Я пішла в політику, бо вірю, вдасться покращити нинішню ситуацію. Перспективи того, як могло би бути і чого я хочу для власних дітей, додають мені мотивації та сил досягати бажаного. Я вважаю, що будь-яка жінка, мама може впливати на зміни. Адже наші діти заслуговують на якісне медичне забезпечення, повноцінне виховання, кращі умови для саморозвитку та відчуття безпеки.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]