Марія Кульчицька-Волчко

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Засновниця та редакторка незалежного видання “Медіа Дрогобиччина”. Членкиня виконкому Дублянської селищної ради ОТГ

Нам приємно, що в нашій команді є прекрасні та рушійні люди. Такою є Марія Кульчицька-Волчко, наша партійка з Дрогобицького осередку. За фахом – журналістка, здобуває другу освіту – правознавство. Одна з активних учасниць боротьби за Дублянську ОТГ під час адміністративно-територіальної реформи.

Маю за честь працювати в УГП. Тут круті, професійні, порядні люди. У Галицьку Партію, якщо що, інших не беруть. Наразі моя історія – це Дрогобич і Дрогобицький осередок. Це середовище, в якому комфортно бути і легко розвиватися. Це однодумці, лідери і якість.

 

 

Прозорість і підзвітність діяльності місцевих органів влади спонукає їх до відповідальності перед громадою

Коли в Україні розпочалась війна, журналістка Марія Кульчицька-Волчко разом з колегами перетворили редакцію газети на волонтерський пункт для збору допомоги військовим, передавали необхідні речі і продукти батальйону імені Кульчицького та добровольцям. Так розпочалась її активна громадська робота.

Народилась Марія Кульчицька-Волчко (в дівоцтві – Репецька) у Самборі, дитинство пройшло у Берестянах, Викотах та Кузнецовську. Згодом родина переїхала у Добротвір, де Марія закінчила школу. Студентські роки провела у Львові, закінчила ЛНУ імені Франка і ЛьВДУВС. Створивши сім’ю, разом з чоловіком Богданом повернулась на рідну Самбірщину, оселилась в селищі Дубляни. Працювала у трускавецькій газеті “Джерела Трускавця”, у дрогобицькій газеті «Вільне слово», у всеукраїнській громадській організації “Інститут “Республіка”, а у 2016 році заснувала власну справу, створила газету «Медіа Дрогобичина», яку розвиває донині. Захоплюється документалістикою, розслідуваннями, дослідженнями теми розподілу і “дерибану” публічних фінансів. Неодноразово здобувала перемоги за свої розслідування. На основі її журналістських розслідувань відкриті кримінальні провадження, зловмисники притягнуті до відповідальності.

Розуміючи, як воно все працює, нерідко проводить журналістські розслідування у своїй громаді. Так мешканцям стало відомо про різні “золоті” проекти, як от ремонт зупинки за майже 300 тисяч гривень!

Ставши членом виконкому Дублянської селищної ради, наша партійка запропонувала, аби голосування на виконкомі були поіменними. Тож з того часу можна прослідкувати хто, як і за що голосує.

Однак, на відміну від виконкому, рішення сесій на сайті ради нема з початку січня 2020. Про поіменні голосування годі й говорити…

Коли Дублянську ОТГ вирішили приєднати до Нового Калинова, люди створили ініціативну групу, куди увійшла й Марія. Активісти влаштовували пікети під ЛОДА, подали судовий позов і готові відстоювати свою позицію й надалі.

Також вболіває Марія Кульчицька-Волчко за справедливий розподіл ресурсів і рівні умови для всіх. Так, менші села, що входять до будь-якої ОТГ, мають мати рівні місту права на розвиток. Робити дороги, дитячі майданчики, ремонтувати школи, дошкільні установи, народні доми, потрібно як у центральному населеному пункті, так і на периферії.

Ще одним своїм завданням Марія ставить забезпечити прозорість прийняття рішень сесій, виконавчих комітетів, аби мешканці знали, які питання розглядають і що воно означає для пересічної людини.

Кульчицька впевнена: депутати мають бути відповідальні за свої вчинки перед виборцями.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]