Мар’яна Табаркевич

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Експертка з туризму, директорка ТОВ «Гарант Вуд»,

голова Долинської районної організації Української Галицької Партії

Освіту філологині та юристки-міжнародника здобула у Львівському національному університеті ім. І. Франка, магістра з державної служби — в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

«Хочу розвивати не лише власну справу, але і Долинщину. Вірю, що разом ми створимо сильну та успішну громаду».

Втілила багато проєктів з розвитку території, працюючи державним службовцем. Це такі проєкти як: Despro, ПРООН, USAID. Брала активну участь в інтегруванні вимушено переселених осіб до мирного життя на території області.

Під час виборчої кампанії до Долинської міської ОТГ

Свою роботу із розвитку туризму розпочала з розробки Програми створення туристичного маршруту по вузькоколійці “Карпатський трамвай”. Брала активну участь в організації фестивалів молодіжної та екстремальної культури “Мізунська ZВигода”. Учасниця громадського руху зі збереження історичної спадщини українських вузькоколійних залізниць.

Захід “Шкільна реформа: як успішно запровадити та розвивати партнерство в школі”, який організував для освітян та батьків Долинський осередок УГП

Зараз до Долинщини залучає іноземних туристів. Як мама двох дітей активно долучається до шкільних процесів та творчого їх життя і розвитку.

Свято до Дня Конституції України та Дня молоді у м. Долина, організований Українською Галицькою Партією

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]