Людмила Михайлова

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

директор Інклюзивно-ресурсного центру Коломийської міської ради, заступник голови Коломийської районної організації Української Галицької Партії

Народилась у Житомирській області. У 1999-му році приїхала до Коломиї вступати до Коломийського педагогічного коледжу і… залишилась. У коледжі здобула освіту вчителя початкових класів та педагога-організатора. І продовжила навчання у Коломийському інституті Прикарпатського університету імені Василя Стефаника, де здобула кваліфікацію філологині за спеціальністю «Українська мова та література».

З 2007-го року почала працювати у Печеніжинській спеціальній школі Івано-Франківської міської ради вихователем та вчителем соціально-побутового орієнтування. Там пропрацювала 11 років.

У 2011-му році закінчила факультет корекційної та соціальної педагогіки та психології Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, де здобула кваліфікацію «Олігофренопедагог, логопед, вчитель дітей з вадами розумового розвитку».

У 2017-му році на Прикарпатському факультеті Національної академії внутрішніх справ здобула кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю «Право».

З вересня 2018-го року є директором Інклюзивно-ресурсного центру Коломийської міської ради.

«Як сказав Конфуцій: «Вибери професію, яку ти любиш, і тобі не доведеться працювати жодного дня в твоєму житті». Я очолюю команду неймовірних, креативних професіоналів своєї справи», – каже Людмила.

Значну частину у житті Людмили займає громадська діяльність – є співзасновницею громадської благодійної організації «Небайдужі серця світу», яка діє з 2016-го року. Мета команди: допомагати тим, хто цього потребує. Вже стало традицією кожного року дарувати подарунки випускникам Печеніжинської спеціальної школи, часто є посланцями Святого Миколая для дітей у притулку та сімʼях, які перебувають у кризових умовах.

Людмила любить подорожувати , читати книжки, співати та бігати. І з 2018-го року є активною учасницею громадської організації «Коломийський біговий клуб». Улюблені книги: Марі Карачіна «Never stop» та Опра Вінфрі «Недільна мудрість».

«Зміни, в першу чергу, починаються із себе: хочеш змінити державу – змінися сам» – це мій девіз», – каже Людмила.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]