Христина Чоба

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Творча, ініціативна, відповідальна та цілеспрямована. Це наша однопартійка Христина Чоба.

Вона – очільниця Судововишнянського осередку Української Галицької Партії та учасниця громадської організації «Фундація молодіжних ініціатив».

«УГП побудована на християнській ідеології, що мені дуже імпонує. А ще тут чимало молодих людей, які намагаються змінювати нашу державу»,- наголошує наша однопартійка.

Христина Чоба працює бухгалтером у відділі освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Судововишнянської міської ради.

Незважаючи на молодий вік, завдяки Христині та її однодумцям вдалося реалізувати чимало проєктів у її рідному місті.

«Ми організували благодійні акції для малозабезпечених сімей, одиноких старших людей та людей з інвалідністю. Окрім цього, ініціювали запровадження стипендії за успіхи у навчанні, участь в олімпіадах та громадську активність для учнів 9-11 класів Судововишнянської ОТГ. Також організовуємо різноманітні заходи для найменших мешканців міста та молоді. Серед іншого – провели День дитини, Петрівка-Fest, велопробіги та толоки», – розповіла Христина.

А ще вона захоплюється музикою, є вокалісткою гурту.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]