Андрій Рущак

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Член Української Галицької Партії,
член Ради Львівської міської організації УГП.
Управлінець в ІТ.
Співзасновник ГО “Кращий Сихів”, член громадської ради при управлінні ІТ ЛМР

У Львові небагато ефективних політичних сил

Андрій Рущак – львівський айтішник. Та попри роботу він встигає долучатися до громадського життя міста. Разом з дружиною Наталею Піпою активно працюють над тим, щоб у Львові жити було трохи комфортніше.

Монотонно і нудно – поняття відносні

У сфері ІТ я працюю вже 14 років. На четвертому курсі почав активніше шукати роботу, пішов на одну співбесіду, другу, третю… Починав як тестувальник програмного забезпечення, на той момент я поняття не мав, що це таке. Перед співбесідою трохи пошукав, ознайомився з вимогами. Мені це виглядало цікавим, я пішов, пройшов випробувальний термін, побачив, що робота вдається і навіть подобається. Так залишився. Дехто вважає, що це дуже рутинне заняття.

 

 

Проте є різні люди, для яких монотонно і нудно – різні поняття. Те, що для когось цікаво, для іншого може бути нудно. І навпаки.

Завжди заводжу сина в школу

Мій робочий день починається зазвичай о 7:00. Ми з сім’єю снідаємо, я роблю канапку старшому синові у школу. Спочатку заводжу сина до школи, потім їдемо з дружиною на роботу. В основному містом пересуваюся автомобілем. Мав великі надії на трамвай, але він достатньо непередбачуваний в тому плані, тому все ще користуюсь автомобілем. Робочий день триває орієнтовно до 19:00. Після роботи, зазвичай, є якась зустріч в громадській організації чи інші позаробочі справи. Десь година дев’ята я вже знову вдома з сім’єю.

Громадська діяльність мені потрібна

Не можу сказати, що мені бракує часу через роботу. Час то така штука, що з одного боку, постійно втікає, з іншого – завжди знаходиться на те, що дійсно важливо. Я маю можливість заробляти гроші в сфері, де мені платять не за те, скільки годин я відсидів, а за те, яку роботу я зробив. Тож якщо ефективно організувати виконання завдань на роботі, в громадській діяльності чи політичній, я маю достатньо часу для сім’ї.

Це був 2014 рік, якраз після Революції Гідності, відповідно громадські настрої були “на підйомі”.

Сім’я у мене в пріоритетах на першому місці. Проте громадська діяльність мені потрібна. Адже в результаті я отримую, наприклад, кращий простір, де я можу гарно провести час.

Я ніколи не планував засновувати громадську організацію чи бути активним у громадському житті, воно прийшло з планами забудови біля мого будинку. Сусіди виступили проти цього, і так сталося, що ми теж стали залучені у процеси і у ці протестні акції. Це був 2014 рік, якраз після Революції Гідності, відповідно громадські настрої були “на підйомі”. З цього все й почалось…

 

Потрібно бути відкритим

 

Я дуже ціную потенціал людей, які зібралися в Українській Галицькій Партії. Багатьох знав особисто ще до того, як пішов в політику. Не так багато є ефективних сучасних політичних сил, які активно діють у Львові. Я радий, що тут є всі умови для того, щоб реалізувати своє бачення, як має виглядати партія і якими питаннями вона має займатися, а також вийти із зони комфорту і провести конструктивну дискусію на тему, де немає спільного бачення. Ціннісно це дуже близька мені команда.

Бути відкритими і говорити про свою діяльність – це найкращий спосіб залучити людей, які підсилюють команду.

 

У політиці потрібні нові якісні люди. Проте коли ми говоримо, як нам залучити людей в партію, треба думати про те, що ми можемо запропонувати цим людям. Має бути чітко зрозуміло, чим саме конкретна людина може долучитися. Наприклад, у нас є експертні групи з різних питаннях. Бути відкритими і говорити про свою діяльність – це найкращий спосіб залучити людей, які підсилюють команду.

 

 

У Львові багато людей, які готові йти в політику і щось змінювати. Але вони не знають, в якому напрямку цей крок робити.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]