Андрій Пелехатий

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Голова Пустомитівської районної організації. Підприємець

Коротка біографія

Андрій Пелехатий народився у Львові. Пізніше разом з батьками переїхав у с.Чижиків Львівської області, закінчив місцеву школу. Вищу освіту отримав у Львові, здобув ступінь магістра з фінансів у Львівській державній фінансовій академії, а також ступінь кандидата економічних наук в Інституті регіональних досліджень НАН України. Зараз здобуває ступінь доктора економічних наук.

Досвід Андрія багатий як у науковій, так і в підприємницькій діяльності. Сьогодні він – приватний підприємець та доцент Львівського національного університету ім. Івана Франка. Є позаштатним радником голови Підберізцівської ОТГ та голови Асоціації ОТГ Львівщини.

Окрім професійної діяльності Андрій активно займається і громадською діяльністю: впродовж 2009-2014 був депутатом Чижиківської сільської ради, був Головою ради молодих вчених ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього Національної академії наук України», Головою координаційної Ради молодих учених ННК «Економосвіта», а також членом Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

“Хочу, щоб в політику приходили справді ідейні люди, які б працювали для позитивних змін в громадах, регіонах, у державі”.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]