Перевірка львівського ‪АТП‬ №1 таки відбудеться

Відповідне доручення міського голови вже направлено до управління контролю та аудиту Львівської ратуші. Про це в офіційній відповіді на повторний запит нашого депутата Ігоря Дяковича повідомив нас перший заступник мера Віктор Пушкарьов.

Позапланова перевірка комунального підприємства повинна відбутися до 22 квітня 2016 року.

«Зі мною вже сконтактував керівник управління контролю і аудиту міської ради і повідомив, що перевірка розпочнеться не раніше, ніж у кінці березня. І мене запросять на попередню зустріч для узгодження спільних дій. Я переконаний, що перевірка таких комунальних підприємств, як АТП №1, в яке місто вкладає величезні кошти, мала б проводитися першочергово. У такому місячному зволіканні може бути і певна проблема: керівництву АТП №1, фактично, дають більше місяця для підготовки до цієї перевірки, тож там матимуть час «впорядкувати» всі документи», – каже наш депутат Ігор Дякович.

Нагадаємо, Ігор Дякович вимагав позапланової перевірки АТП №1 у двох депутатських запитах, виголошених під час пленарних засідань сесії Львівської міської ради. Також депутат скерував десятки звернень і пропозицій щодо покращення роботи громадського транспорту до Управління транспорту і зв’язку міської ради та особисто міського голови Львова.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]