Олег Саїк очолив Українську Галицьку Партію в Івано-Франківську

26 травня головою міського осередку в Івано-Франківську став молодий економіст та громадський активіст Олег Саїк. 

Олег народився і виріс в Івано-Франківську. Навчався в Українській гімназії №1, а далі – у Львівському інституті банківської справи Національного банку України. У Львові активно долучився до громадського життя, вступив до Галицької Партії. Працює в економічній експертній групі УГП.

Молодий політик має багато амбітних планів щодо розбудови Івано-Франківського осередку партії та щодо розвитку рідного міста.

“Треба працювати з людьми. Це для мене буде пріоритетом у роботі осередку, – наголосив на зборах міської організації Олег Саїк. – Будемо організовувати різні зустрічі, навчання. При залученні нових людей – основна ставка має бути не на кількість, а на якість. Бо УГП має вагому особливість, чим вона відрізняється від інших партій. За 5 років діяльності жоден член не скомпрометував себе. Нам важливо зберегти цю рису”.

Олег прагне, щоб Івано-Франківськ став комфортним містом для його мешканців. І над цим буде працювати із новообраною командою.

Його заступницею стала громадська активістка, волонтерка, журналістка Наталія Сербин, яка до цього часу очолювала міський осередок.

Згідно зі статутом УГП, обіймати посаду голови можна лише дві каденції поспіль. “Я намагалася будувати політику довіри і цінностей, залучати кращих людей, доводити, що політика може бути іншою, – написала у своєму пості на Фейсбуці вчорашня голова міського осередку. – Але важливо не звикати до посад і вміти спокійно передавати владу. В УГП немає вічних лідерів, керівників”.

Секретарем організації обрали молодого письменника та перекладача Остапа Українця. Остап донедавна жив у Києві, там навчався у Києво-Могилянській академії, працював, але вирішив повернутися до рідного Івано-Франківська.

Українська Галицька Партія – це мультилідерська партія, де добре працюють соціальні ліфти. Тут кожен активний партієць, котрий зарекомендував себе відповідальним та ініціативним, може зайняти керівну посаду і здобути цінний у політиці досвід.

Українська Галицька Партія віддає перевагу молодим лідерам: 25-річний Олег Саїк є ровесником голови Політради Романа Лозинського, якого нещодавно обрали на З’їзді партії.

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

Report

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!