На Сихові напали на волонтерів “Голосу”

Інцидент трапився 1 липня, близько 20:00 години біля зупинки “Шувар” на Сихові.

Волонтери роздавали флаєри і газети кандидатки від партії по 115 округу Наталії Піпи. До них підійшли молодики спортивної статури і почали ставити провокативні питання. Волонтери були максимально чемні, але їх почали відверто принижувати і використовувати лайку. Хлопців переслідували на авто по дорозі додому, погрожували побиттям і змусили зняти брендований одяг. А ще попередили: якщо знову побачать символіку “Голосу” на Сихові, то повернуться.

Нам нема чого боятися. Ми тут надовго.

 

“Я розумію, що чим ближче до виборів, тим більше бруду. Але ми не злякалася! Чуєте, панове політичні опоненти? Нам нічого приховувати. Нам нема чого боятися. Ми тут надовго. І це не 90-ті! Звертаюся до керівників, які замовили брудні ігри проти мене та “Голосу”. Я закликаю вас відмовитися від таких методів боротьби. Ми побороли забудовника, кілька накачаних хлопців нас точно не злякають”, – заявила Наталія Піпа, кандидатка від партії “Голос” по 115 округу, куди входить Сихів.

А вночі на львівський Коворкінг Змін партії “Голос” стався напад.

“Зіпсували оформлення нашого місця зустрічей із волонтерами на вул. Друкарській. Віддерли та обмалювали літери з щита та зламали емблему “Голосу”. Також намагались відчепити банер”, — сказала Анна Филистин, координаторка коворкінгу у Львові.

На камерах відеоспостереження видно, як троє молодиків зі спорядженням цілеспрямовано прийшли розтрощити місце зустрічі волонтерів.

Це вже не перший випад з боку наших недругів.

“Ми впевнені, це брудна передвиборча провокація. Звичайні чорні методи, якими вже 28 років стара політика намагається розправитись зі своїми опонентами. Це вже не перший випад з боку наших недругів”, — сказала Олена Ведмідь, координатор мережі коворкінгів “Голосу”.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]