Львівське АТП №1 таки перевірять?

Фракція Української Галицької Партії у Львівській міській раді обурена відповіддю на запит щодо проведення позапланової перевірки міського АТП №1.

Нагадаємо, депутат вимагав провести комплексну на підприємстві позапланову перевірку. Йому відповіли, що в плані роботи управління контролю та аудиту така перевірка на перший квартал цього року не передбачена.

По-перше, у запиті йшлося про позапланову перевірку, тож звісно – у плані її бути не може.

По-друге, якщо управління контролю та аудиту не має часу на перевірку одного з найважливіших комунальних підприємств, то необхідно створити спеціальну комісію у складі фахових представників депутатського корпусу, зі залученням експертів.

І по-третє, якщо цей варіант не прийнятний, то УГП вимагає включити до бюджету розвитку окрему статтю на оплату послуг спеціалізованої аудиторської компанії, яка проведе ґрунтовну перевірку підприємства. Адже 2016-го, не знаючи реального стану справ у АТП №1, місто планує виділити йому значну суму коштів.

“Ми вимагали провести перевірку на АТП 1. Це комунальне підприємство, яке має “найжирніші” маршрути і ще постійно потребує дофінансування з бюджету. Хоча в цей же час інші перевізники у місті працюють як бізнес, і ніхто їх не дофінансовує. Сьогодні мер Львова дав вказівку таки провести перевірку АТП №1. Ми триматимемо це питання на контролі і обов’язково розкажемо журналістам та громадськості, що ж робиться на цьому підприємстві”, – кажуть у партії.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]