Львів’яни мають право знати, на що витрачаються батьківські кошти у школах та дитсадках

Із відповідним запитом до Львівського міського голови та начальника управління освіти 4 лютого звернувся депутат Галицької Партії Ігор Дякович. Основна вимога депутата – заборонити готівкові батьківські внески, адже ні вчителі, ні адміністрація школи, за законом, не мають права збирати їх.

Благодійна допомога школі має перераховуватись на розрахунковий рахунок навчального закладу. Батьківським комітетам пропонують створити шкільні благодійні фонди, які, як окремі юридичні особи, будуть відповідати за свою діяльність перед законом. Кожен навчальний заклад, на думку депутата, повинен публічно звітувати про надходження та використання коштів. Для всіх комунальних закладів освіти УГП пропонує розробити та затвердити єдине Положення про отримання та використання благодійної допомоги.

«Ефективність буде полягати в тому, що саме батьки будуть вирішувати, куди і в якому розмірі будуть спрямовуватися їхні кошти, а прозорість буде самоочевидною, оскільки батьки будуть контролювати ці витрати», – каже координатор освітнього напряму Галицької Партії Віталій Ляска.

Активісти Галицької Партії впевнені: лише запровадивши чіткі правила щодо батьківських внесків, можна уникнути корупції та нецільового використання коштів.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]