Львів та Франківськ вийшов на вулицю. Причина – Аваков

Сьогодні, 18 червня, наші партійці у Львові та Івано-Франківську разом із іншими активістами вийшли на вулицю, аби застерегти народних депутатів від надання Авакову ще одного року роботи. Шість років на посаді достатньо, аби суспільство зробило висновки про “ефективність” міністра.

Активісти вийшли з плакатами: «Я не хочу бути наступним», «АвакOFF», «Поліція з народом чи міністром» тощо.

 

“Вимога одна – відставка міністра Авакова. Це всеукраїнська акція, ми – тил Києва. Якщо у Верховній Раді проголосують за програму уряду, то віставка міністрів буде неможливою впродовж року», – каже наш партієць Владислав Біль.

За словами активістів, люди не відчувають себе в безпеці, адже правоохоронці жорстоко себе поводять.

Нагадаємо, два тижні тому ми вже виходили на аналогічні акції проти Авакова. А ще у жовтні минулого року Українська Галицька Партія надсилала кожному народному депутатові листа, у якому запиталась, чи влаштовує новообраних депутатів вічний Арсен Аваков на посаді Міністра внутрішніх справ України. Тоді лише 67 нардепів відповіли. І лише троє – що реально незадоволені цим кандидатом.

Детальний аналіз відповідей опублікований на сторінці голови політради Української Галицької Партії Ірина Моряк ще на початку року.

Піврічний випробувальний термін, який Зеленський давав Авакову, сплив ще взимку. І як Президент заявив на своїй пресконференції – він задоволений роботою міністра, тож він – залишається.

Але ми нагадуємо, у нас досі нерозкриті резонансні справи по Гандзюк. Поліцейських, які вбили 5-річного хлопчика – майже усіх відпустили зі СІЗО. Про стан розкриття Майданівських справ – навіть соромно згадувати. Вся країна, і ми в тому числі, виходила на щоденні акції протесту (https://bit.ly/2yMJe2X), аби не допустити зливу справ. Історія із нещодавнім згвалтуванням поліцейськими під час допиту – на жаль, є лиш наслідком вседозволеності та безкарності цієї системи. Та його очільника зокрема.

Тому ми ще раз повторюємо наше минулорічне запитання – Як довго, Арсен Аваков?

 

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]