Кандидати від “Голосу” впевнено перемагають на мажоритарних округах Львова

За результатами опитування дослідницької агенції Info Sapiens, кандидати від “Голосу” Наталія Піпа та Ярослав Рущишин впевнено лідирують на своїх округах по 115 та 117  із показниками 34,7%.

На другому місці у 115 окрузі, а це  – Сихів, Винники, Новий Львів, самовисуванець Володимир Квурт, на третьому – Юрій Михальчишин.

На другому місці в 117 окрузі (Франківський, Галицький і част. Шевченківського районів) самовисуванка Оксана Юринець, на третьому – Тарас Стецьків.

Загалом, по  Львівській області партії “Голос” готові віддати 33% тих, хто визначився з вибором. На другому місці в усіх округах “Європейська Солідарність”. Третє місце посідає “Слуга народу”. 

Найзапекліша боротьба відбуватиметься в 122 окрузі, де розрив між топ-4 кандидатами є мінімальним: 6,4% набирає Віталій Андрейко від “Голосу”, 6,3% – самовисуванець Роман Демчина, 5,6% Павло Бакунець від “Самопомочі” та 4,8%- Ігор Самардак від “Європейської Солідарності”. 

В 124 окрузі лідирує Олег Мусій від “Громадянської позиції” , відразу за ним із мінімальним відставанням – Валентина Ведровська від “Голосу”.

Опитування проводили 26 червня – 3 липня, по Львову – 115 та  117 округах , 122 (Яворівський, Жовківський райони) та 124 (місто Червоноград, Сокальський район, частина Кам’янка-Бузького району)

Опитування проводили у період 26 червня – 03 липня, у кожному округу опитали понад 600 респондентів. Максимальна теоретична похибка не перевищує 4% .

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]