fbpx

Іван Щурко: “Більше гідних людей в організації – більше перемог”

Рік новий розпочинається з підсумків минулого. Львівська обласна організація Української Галицької Партії так само пригадує перемоги та виклики 2018 року, думає над планами та конкретними ініціативами 2019-го. Про це розповідає голова Львівського обласного осередку Іван Щурко.

Рік був переможний

2018-ий був багатим на знакові події. І я дуже тішуся, що він закінчується перемогою. Це мотивує працювати наступного року. Чи не найбільшою перемогою минулого року для Львівської обласної організації є те, що ми зуміли увійти в трійку партійних команд-переможців на останніх виборах в ОТГ за кількістю депутатів. Це – успіх команди обласної організації. Це – успіх наших локальних команд, які працюють у містах, містечках, районних центрах.

Попри це, рік був справді насичений і загальнопартійними, і обласними подіями, і нашими, вже традиційними для УГП, навчаннями, тренінгами, семінарами, а також – новими проектами.

Центр фермерства: від теорії до практики – за рік!

Центр підтримки фермерства, який має свій офіс у Жидачеві, доволі активно на початку року працював теоретично. Фермерам потрібно і зручно навчатися взимку і ще трохи навесні, поки природа не покличе до праці на полях. Тому з листопада 2017-го аж до травня 2018-го у Центрі підтримки фермерства здобували знання і ділилися досвідом. Нам вдалося залучити місцевих господарників до участі в семінарах з вирощування грецького горіха, фундука, ягідних культур. Із тим же запалом фермери продовжили працювати в другій половині року – вже у своїх господарствах. Дуже важливим є поєднання цих обидвох напрямів роботи Центру підтримки фермерства.

“Дуже багато всього залежить від людей, які тут живуть, працюють, пропонують ідеї і готові втілювати спільно ініціативи”

Для кожної громади – сучасний статут

Як буде розвиватися громада, залежить не тільки від стратегії її розвитку, економічної спроможності, ситуації в країні і так далі. Дуже багато всього залежить від людей, які тут живуть, працюють, пропонують ідеї і готові втілювати спільно ініціативи. Такі інструменти участі громади у прийнятті важливих рішень та реалізації різних проектів гарантує мала конституція ОТГ – статут. Зразок такого документу ми напрацювали спільно з експертами і пропонуємо кожній громаді як основу. Додавши до неї все, що вважає за потрібне і корисне для себе, вона може затвердити його.

Нам вдалося спільно з Розвадівською громадою реалізувати перший такий проект. Вважаю, що Розвадівська громада має один із найкращих статутів. Тому що він напрацьований спільно з громадою, юристами, фахівцями, експертами.

Міцний тил

Гарний  проект розпочинається на Старосамбірщині. “Міцний тил” – це наш проект, покликаний стимулювати розвиток підприємництва і підтримувати підприємців з ветеранського і волонтерського середовища.

Медицина: реформуємо разом

При Галицькій партії діють групи експертів у галузі економіки, освіти, системи влади. Ми не тільки напрацьовуємо рішення, щоб втілити їх колись. Намагаємося діяти вже. Цьогоріч нам, саме на Львівщині, вдалося об’єднати медиків – фахівців, експертів галузі – і розпочати кілька потрібних практичних проектів, напрацювати ґрунтовну аналітичну базу для роботи. І медики, і жителі міст та сіл області мають велику потребу у якісній експертній думці, якісному поясненні того, що відбувається в медицині. Маємо багато запитів щодо реформи галузі в селах, на периферії. Для людей це мегаболючі питання. І я тішуся, що наші експерти знаходять відповіді, показують власним прикладом, як можна працювати.

“Цьогоріч нам, саме на Львівщині, вдалося об’єднати медиків – фахівців, експертів галузі – і розпочати кілька потрібних практичних проектів”

Один з них – Ігор Заставний – людина, яка ламає стереотипи, зокрема сільської медицини. Ще один наш експерт – Мирослав Брегман. Він – координатор медичної групи УГП. У Розвадівській ОТГ вони налагодили добру співпрацю між лікарями, громадою та владою, відтак вже цього року в громаді постав сучасний  Центр первинної медико-санітарної допомоги. Тут оновили техніку, роблять ремонти, але головне перейшли на нову систему фінансування та управління.

Медична експертна група Української Галицької Партії – унікальний проект. Тішуся, що він переростає Львівську область, стає загальнопартійним, загальноукраїнським. Маю жаль лише в тому, що експерти, працюючи на всю Україну, не зможуть, як раніше, багато часу приділяти Львівщині.

Медійний проект у Дрогобичі

“Галицькі новини – Варто” – великий медійний проект, який реалізують наші колеги в Дрогобичі. Він поєднує інформаційний ресурс, журналістські розслідування та медійну підтримку громадських активностей, які є в Дрогобичі й довколишніх громадах. Цей регіон цікавий та специфічний. Там багато міст, агломерацій з різними проблемами. Працювати медійно з цим – надзвичайно цікаво. Їм це вдається.

Наші львівські депутати щороку – найкращі

Наших депутатів із Львівської міської організації зовнішні експерти цьогоріч вчергове визнали найефективнішими у Львівській міській раді. Наша фракція маленька, але горда та ефективна, попри скепсис великих гравців львівської політики. Фракція з чотирьох – це наш флагман за кількістю, активністю, динамікою своєї роботи. Це треба визнати! Окремо хочу подякувати новообраній цього року голові міського осередку Галині Васильченко, яка гарно підхопила тенденції, закладені Юлією Гвоздович, і додає ще більше динаміки та розвитку львівському осередку.

 

Спільні проекти як місток довіри

Протягом року нам вдалося співпрацювати з великою кількістю громадських організацій – обласних, локальних, львівських. Дуже важливо знаходити спільну мову, реалізувати спільні проекти з громадським сектором, який також, як і суспільство, має велику недовіру до політики. Кожен такий приклад ефективної співпраці, спільний результат – вибудовує ту довіру, якої дуже бракує, щоб партії могли були ефективними. Нам це вдалося.

Наш пріоритет – ЛЮДИ

Коли я починав у вересні свою другу каденцію голови обласної організації Української Галицької Партії, я робив наголос на людях. Що більше якісних людей в організації, то більше надії і підстав для якісної роботи та розвитку. Не мусять всі бути депутатами, але, очевидно, що рано чи пізно така якість має отримати цей інструмент, яким є депутатство.

Якщо наше партійне середовище буде насичене багатьма класними, яскравими, ціннісними людьми, то в нас буде багато перемог цього року – і політичних, і виборчих, гарних проектів та громадських ініціатив.

Маємо час свят…

Різдво Христове – час радості, тепла і щирості як в колі родини так і серед друзів та однодумців. Давайте зберігати це відчуття впродовж всього року.

Христос Рождається!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Report

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]