Ірина Яремчук: “Політична партія дає дієвіші інструменти”

Міську організацію Української Галицької Партії у Тернополі очолила громадська активістка Ірина Яремчук. Вона знана у місті громадська активістка. Ірина Яремчук — завжди в русі. Каже, найпростіше сидіти вдома на дивані й казати, що все погано, але це для неї не варіант.

Я вирішила йти в політику приблизно півтора року тому. Займаючись громадською діяльністю, я часто наштовхувалася на стіну байдужості владних кабінетів до вирішення суспільно важливих питань. Всілякі зловживання і корупція викликали в мене дуже негативні відчуття і внутрішній спротив. У нас багато людей не хочуть йти у владу, бо кажуть, що це болото. Але доки всі так будуть думати, то так воно і буде! Я дотримуюсь іншої думки: треба йти в політику, треба йти у владу. Але весь секрет у тому, що навколо себе треба гуртувати свідомих, порядних, професійних людей і врешті-решт нас стане достатньо, аби переважити теперішню прогнилу систему. Щоб побороти щось погане, треба його витісняти хорошим. А сидіти вдома на дивані і казати, що всі злодії – це точно не шлях до змін.

Ідеологія Української Галицької Партії — це Бог-Людина-Україна. А я є прихильником саме таких пріоритетів.

Люди є дуже важливі. В партію мене запросили друзі, яких я давно знаю і яким довіряю. Взагалі, в нас дуже збалансована команда: є старші, досвідчені партійці, а є дуже молоді та ініціативні. Разом ми сильні.

Колись, у дитинстві, я організувала “вибори” для рідних. Це, мабуть, у першому класі. Якраз тривали передвиборчі перегони напередодні президентських виборів. Я знала в деталях біографії кандидатів і організувала вдома голосування для рідних. А тато тоді після всього  списку реальних кандидатів дописав “Іринка” і поставив “+”. Минуло майже 20 років і цей кандидат, тобто я, перемогла у виборах на голову міської організації партії.

У порівнянні з громадськими організаціями, політична партія дає значно дієвіші інструменти.

У коледжі я вивчала право, писала курсові та наукові про Помаранчеву революцію, депутатську недоторканність. Мріяла працювати в суді. А з часом виявилось, що для того, щоб захищати закон, треба спочатку заплатити хабар за робоче місце. Тож я почала будувати кар’єру в зовсім іншому напрямі. На певний час відійшла і від правознавства, і від політики. Потім був Майдан, почалась війна, зміна влади, нові надії, чергова криза і розчарування…

Громадська діяльність – це корисний досвід, багато знайомств та корисних контактів і, що найважливіше, громадська діяльність і громадське середовище допомогли мені сформувати хороший світогляд. Але, у порівнянні з громадськими організаціями, політична партія дає значно дієвіші інструменти. Звичайно, це обумовлено можливістю брати участь у прийнятті всіх важливих рішень. Найкраще партія діє через депутатів. Саме депутати можуть втілювати програму та цілі, випрацювані партією, безпосередньо вирішувати або сприяти вирішенню проблем громади.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!