fbpx

Христос воскрес! Воістину воскрес!

“Я – дорога і правда, і життя” (Ів. 14: 1-11)

Великдень. Одне з найважливіших християнських свят. Найвеличніших! Найтрагічніших. Свято Пасхи. Свято Любові і Самопожертви. Свято, сповнене символів і світла. Для всіх нас і для України.

Адже вся наша новітня історія – це Хресна Дорога
між двома світами на межі Добра і Зла.

Розп’яття і Воскресіння не раз спіткали народ України. У полум’ї національної революції 1917-1919 років, у проголошенні державності наперекір німецькій окупації, і знову, на піку агонії радянського монстра, на початку 1990-х років, на Майдані 2014-го.

Сьогодні ми, вже в незалежній Україні, вкотре відзначаємо свято Воскресіння Господнього – в домівках чи на передовій лінії фронту, у волонтерських офісах чи біля поранених воїнів у шпиталях. Ми відзначаємо світле Свято Воскресіння з Вірою і Надією на Спасіння. Разом із тим, пам’ятаємо, що наша праця – духовна і громадська – обов’язок кожного християнина. І працюємо для країни, для родини, щодня змагаючи за справжні реформи в освіті, медицині, державному управлінні, за створення міцних згуртованих громад, за гідну старість пенсіонерів і майбутнє української молоді тут, на рідній землі.

І кожен із нас несе свій хрест.
І ми часами спотикаємось і падаємо під нашими хрестами.

Як і Спаситель падав. Але, маючи приклад Христа, щоразу встаємо. Бо Господь йде поруч з нами, додає сил йти вперед, кріпить дух, дарує Надію, Віру і Любов.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Останні відео

Ми у Facebook

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Report

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]