Готуємо великі зміни

Конференції відразу двох обласних організацій Української Галицької Партії – Львівської та Тернопільської – відбулися минулими вихідними. Як у Львові, так і в Тернополі, делегати від місцевих організацій насамперед заслухали звіти про діяльність обласних організацій у 2015-му році.

Адже за цей рік у Партії є певні досягнення – свої депутати у місцевих радах всіх трьох областей, і певні виклики – кількість активістів зростає, проблем у областях є багато, тож роботи стає все більше. Також обговорили плани і основні напрями діяльності наших депутатів у місцевих радах.

Під час Конференції у Львові партійці також переобрали заступників голови обласної організації та її секретаря. Ними, відповідно, стали Володимир Гаврон (Жидачів), Олег Дьорка (Дрогобич) та Іван Щурко (Львів).

Така сама обласна Конференція найближчими днями відбудеться також в Івано-Франківську.

Невдовзі після конференцій Українська Галицька Партія планує провести загальнопартійний З’їзд, на якому розгляне низку важливих питань. Тому одним із завдань обласних Конференцій було також обрання делегатів від області на цей З’їзд.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]