Депутати, які роблять! УГП Жидачівщини відзвітувала за роботу

Сотні подій та зустрічей, десятки виїздів щодо створення ОТГ, Програми для мешканців міста, боротьба за прозоре висвітлення діяльності міської ради, участь в Громадському бюджеті – так п’ять депутатів від Української Галицької Партії роблять зміни на Жидачівщині.

Ті, хто любить своє місто

У Жидачеві вже кілька років працює Громадський бюджет, ініційований командою Української Галицької Партії. Завдяки ньому, мешканець може запропонувати свій проект для поліпшення життя в місті. А вже найкращі ідеї отримують фінансування з міської казни.

Третій рік поспіль проекти прихильників Української Галицької Партії – серед переможців. Відтак, лише за минулий рік  у Жидачеві з’явився фруктовий сад захисників Вітчизни, облагородили спортивні майданчики, відреставрували частину Народного дому, встановили дитячий «Веселий Мурашник» на Зеленій.

Розвивається і мікрорайон “Гора”. Завдяки роботі партійця УГП Андрія Ружака тут реконструювали та облагородили волейбольне та футбольне поля, дитмайданчик, поставили тенісний стіл, де проводять щорічні змагання серед школярів та юнаків. Спортивні майданчики теж не простоюють – відбуваються ігри, турніри та змагання.

З року в рік Андрій Ружак організовує толоки й прибирання парку, закликає мешканців долучатися та створювати затишок у мікрорайоні.

“Безпека на дорогах”

Таку просвітницьку кампанію організували люди Галицької партії. Її мета – навчити перехожих “виділяти” себе на дорозі у темну пору доби. Кампанія отримала багато схвальних відгуків від батьків школярів, а також від робітників, які працюють за містом. Під час просвітницької кампанії активісти УГП роздавали людям світловідбивні елементи – браслети, стрічки, жилети

Підтримати і заохотити молодь

Депутати Галицької Партії розробили Програму військово-патріотичного виховання молоді Жидачева на 2020-2022 роки та подали її на розгляд місту. Програма передбачає проведення заходів зі спортивної підготовки, спрямованих на здоровий спосіб життя, вивчення практичних навичок з основ військової справи, участь у заходах національно-патріотичного спрямування та ін.

Друга програма стосується призначення винагороди талановитим учням. “Вважаємо, що обдаровані учні, які стали призерами олімпіад всеукраїнського та обласного рівнів, заслуговують на фінансове заохочення. Очікуємо, що ці дві програми підтримають у місті”, – каже депутат Жидачівської міської ради від УГП Святослав Багрій.

Відкриті до громади

“Ми не залишаємося осторонь проблем жителів. Чи не щодня до нас звертаються мешканці із труднощами різного характеру. Проблем дійсно багато, але тішить, що з людьми спільно шукаємо вирішення”, – каже голова Жидачівського осередку УГП Володимир Гаврон.

Так було, коли у самому центрі міста мала з’явитися автомийка. Команда Української Галицької Партії підняла питання про доцільність такого закладу. Депутати УГП говорили з людьми, чули їхнє категоричне “проти”, і як наслідок, – цієї автомийки не буде!

Активісти різних осередків, громадських організацій, рухів збираються в офісі Української Галицької Партії. Він унікальний, бо відкритий – до всіх. Його допомогою скористалося багато мешканців Жидачева. Координатор та рушійник Центру громади Орест Гаврильчук. Працює з молоддю, мотивує їх, допомагає бути відповідальними і корисними для свого міста.

“З часів Майдану й досі ми є платформою для соціальних та волонтерських ініціатив. Також підтримуємо спорт та пропагуємо здоровий спосіб життя. Минулоріч відродили рух Workout. Хлопці з тренером займаються на брусах. Завдяки постійній практиці команда “БруТорс” уже мала показові виступи та запрошення в інші міста”, – розповідає Орест Гаврильчук.

Нагадаємо, в офісі безкоштовно консультують щодо юридичних, соціальних, правових питань, допомагають із реалізацією ідей.

Тетяна Руда

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]