Сьогодні тиждень, як у Львові, Франківську та Тернополі люди виходять на акцію “Не злий справ Майдану”

Впродовж тижня, без вихідних, о 16:00 год члени Української Галицької Партії та просто небайдужі громадяни збиралися під обласними адміністраціями та вимагали внесення поправок до закону, без яких розслідування справ Майдану в Україні зараз  – паралізоване. 

За цей  участь в акції взяло кілька сотень українців. Під адміністрації приносили плакати, символічні сніданки, обіди та вечері, воду – усе, аби підтримати головну адвокатку справ Небесної Сотні Євгенію Закревську, котра у знак протесту зупинки розслідування розпочала голодування. До адвокатки доєдналися ще кілька голодувальників по всій країні. У Львові, Івано-Франківську та Тернополі до акції долучились по-своєму. Небайдужі щодня у визначений час приходили під свої облдержадміністрації і вимагали від народних депутатів, аби ті не зволікали і  таки внесли зміни до закону про Державне бюро розслідувань, які дозволять розблокувати розслідування справ Майдану. Нині, через законодавчі колізії, воно фактично заблоковане вже 13-ий день.

“Ми вийшли з одною простою вимогою, у цієї акції нема довгого переліку вимог. Це одна вимога до ВР: внести до порядку денного і прийняти зміни до закону про ДБР, які дозволять продовжити слідство щодо справ Майдану. Відстояти розслідування – це справа честі кожного українця.  Закрити очі на відверте хамство і неповагу до родичів загиблих – не маємо права,” – пояснює співорганізаторка акції у Львові, голова політради Української Галицької Партії Ірина Моряк.

Вже сьогодні на засіданні парламенту мають розглянути поправки до законопроєкту № 2116, які передадуть команду слідчих по справі Майдану в Державне бюро розслідувань.

Тішить, що народні депутати зі Львова – Галина Васильченко, Роман Лозинський, Наталія Піпа та Ярослав Рущишин публічно заявили про підтримку відповідних змін. Сподіваємось на таку ж позицію більшості нардепів у ВРУ.

Останні відео

Ми у Facebook

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]