fbpx

Андріана Шехлович, координатор економічної групи УГП

Економіст-аналітик, кандидат економічних наук, експерт Інституту міжнародних економічних досліджень. Основним предметом дослідження є податкова система, бюджетно-фінансова децентралізація і управління місцевими фінансами.

Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих вчених.

Лауреат обласної премії за наукові досягнення, які спряють соціально-економічним перетворенням.

Галина Васильченко, експерт економічної групи УГП

Громадський діяч, економіст і юрист. Навчалася у ЛНУ ім. І. Франка, “Premier London College”, Львівській бізнес-школі, Інституті лідерства та управління УКУ і Вищій політичній школі центру “Ейдос”. Реалізовує громадські ініціативи у двох громадських організаціях – “Кращий Сихів” та “ІМЕД”. За плечима значний професійний досвід в приватній сфері, органах місцевого самоврядування, проектного менеджменту.

Віктор Борщевський, експерт з питань з місцевого економічного розвитку

Доктор економічних наук, провідний науковий співробітник відділу просторового розвиткуІнституту регіональних досліджень ім. М. І. Долішнього НАН України, завідувач кафедри державного управління УКУ.

За його плечима понад 200 наукових праць і економічних документів державної ваги – аналітичних записок і матеріалів до Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради, низки стратегічних і програмних планових документів соціально-економічного розвитку.

ПОВІДОМИТИ ПРО ПОМИЛКУ

[recaptcha]

Report

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]