Василь Адамчук

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ №4 Коновальця- Сахарова – с.Братківці – с.Березівка – с.Тисменичани – с. Черніїв – с. Камінне

Менеджер із закупівель, студент, співзасновник благодійного фонду “НЕБАЙДУЖІ”

22 роки. Зростав в інтелігентній сім’ї — мама вчителька, а батько підприємець. Батьки ніколи не стояли осторонь проблем села, тому я брав приклад із них. Зростаючи я розумів, що бути активним — важливо. Ще в школі разом з однодумцями ми створили Молодіжну раду села Братківці, де працювали із молоддю: організовували заходи, дискотеки, толоки — усе, що могло “розрухати” моїх ровесників та цікаво зайняти їх час.

Тоді ж я зрозумів, наскільки важлива політика й підтримка влади. Ми неодноразово зверталися до голови села, та підтримки від нього ми так і не отримували. Тому багато ідей так і залишились нереалізованими, адже потребували підтримки від місцевої влади.

Згодом у моєму житті з’явилися й інші громадські активності: участь у AIESEC, профкомі університету, створення благодійного фонду «НЕБАЙДУЖІ».

Попри те, що досить молодий, я часто задумуюся про майбутнє. Бачу себе в селі. Так, однозначно, я хочу тут жити, працювати і відпочивати. Тому маємо зараз попрацювати над тим, аби забезпечити село зручною та необхідною інфраструктурою, робочими місцями та закладами та громадськими просторами для відпочинку.

Критикуєш – пропонуй. Пропонуєш – роби. Бути активним — важливо.

Я не хочу відчувати сором, коли моя дитина запитає: «Тату, а чому ти цього не зробив?» Тому моя мотивація проста — я хочу створювати краще середовище, якій буде комфортно жити.

Те, що колись пов’яжу своє життя з політикою, я знав ще із дитинства. Коли настав час обирати, з якою політичною силою йти на вибори, вибір був очевидним — я пішов в Українську Галицьку Партію.

Я знав кількох партійців особисто, усі вони — чесні та професійні, завзяті борці із несправедливістю і справжні патріоти. Вони ефективні лідери, які обирають працювати, а не обіцяти. Крім того, мені близька ідеологія партії — християнська демократія — згідно з якою жодне рішення влади не дійсне без участі громад. Ідеологія, яка має чіткі межі. за які ніколи не вийде, приймаючи те чи інше рішення.

Зараз іду в депутати, бо хочу змінювати своє село й маю чіткий план дій:

— створити молодіжний центр, щоб молодь мала де проводити вільний час, організовувати різноманітні заходи й активності

— благоустрій села: добитися, аби ремонти доріг відбувалися за прозорою та зрозумілою схемою, встановити освітлення

— впорядкувати сміттєві звалища в селі

Більше про Василя Адамчука можна дізнатися за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]