Тарас Тимофій

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ №1: Пасічна + Набережна + Пулюя

Студент, волонтер, випускник програм EU study days від Представництва Європейського Союзу в Україні та Good Governance від Українського католицького університету.

Я завжди цікавився політикою як локальною так і міжнародною. Тому, коли закінчив школу і настав час обирати майбутню професію, вирішив вирішив поступити у Прикарпатський Національний Університет Ім. Василя Стефаника на спеціальність “Міжнародні відносини”.

Окрім того, я ніколи не намагався стояти осторонь: у будинку, де живу завжди допомагав голові ОСББ вирішувати питання вивозу сміття, благоустрою території, волонтерив у благодійному фонді “Дім”, що займається безхатьками. Я знав, що є люди, яким надзвичайно складно, тоді відчув, що саме я маю допомогти. Я вважаю, що потрібно допомагати інших при будь-якій можливості, завжди готовий присвятити свій час тим, хто цього потребує.

В Українську Галицьку Партію потрапив випадково. Якось в університеті розгорілася дискусія, де я відстоював думку про відсутність чесних та відкритих партій в Україні. Тоді мене запросили познайомитись з УГП і після знайомства із керівником міської організації я зрозумів, що існує партія яка щиро відстоює інтереси громадян України. Відтоді, я в партії та є активним її учасником.

Зараз балотуюся в депутати і бачу себе у новому поколінні українських політиків.

Найпріоритетніші три напрямки — робота із молоддю, інфраструктура та благоустрій. Завжди готовий чути жителів нашого міста та робити все, щоб вирішити їхні проблеми.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]