Світлана Граф

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ№6 Хоткевича- Незалежності – с.Угорники – с.Микитинці – с.Хриплин – с.Підпечари – с.Узин – с.Добровляни

Громадська діячка, неонатологиня, заступниця голови профкому.

Мені 42 роки. З дитинства знала, що буду лікаркою — хотіла рятувати людей. Так і сталося: після завершення медичного університету пройшла інтернатуру і зараз працюю неонатологинею.

Робота медика важка: психологічно і фізично, тому я завжди намагаюся підтримувати колег. Мене завжди дивувало те, що цього не робить профком. Чомусь у нашій лікарні говорили тільки про обов’язки працівників, але не про права.

Коли ж почали говорити про переобрання профспілкового комітету, то було складно, але тим не менше, у нас вийшло — працівники проголосували за новий склад. Мене обрали заступницею голови профкому. Зараз я називаю це “переворотом у пологовому”. Перше, що ми зробили — почали працювати на хороший імідж цієї структури, і до нас потяглися люди. Пізніше ми відстоювали права медиків, допомагали їм отримати соціальні гарантії, страхування.

Моя робота – дбати про новонароджених. Але я піклуюся не тільки про них, а й про медичний персонал — мене у відділенні називають “другою мамою”.

Я ніколи не стояла остронь подій — чи то міста, чи країни, але моя професія не дозволяє мені більше часу віддавати громадській діяльності. Незважаючи на це, завжди стараюся бути там, де належить бути свідомому громадянину.

Беру участь у всіх важливих мітингах, як-от: захист мови, збереження української державності. Ми з чоловіком були активними учасниками Майданів — стояли на мітингах, допомагали коштами, привозили продукти. Досі допомагаємо пораненим воїнам.

Йду в депутати, бо хочу працювати над тим, щоб у медичних працівників були хороші умови праці, а також визнання і гідне ставлення з боку держави й пацієнтів.

Більше про Світлану Граф можна дізнатися за посиланням.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]