Список кандидатів до Львівської обласної ради (повний)

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

  • Тарас Чолій – перший кандидат до Львівської обласної ради
  • Наталія Голинська – округ №1 (м. Дрогобич)
  • Святослав Херович – округ №1 (м. Дрогобич)
  • Ігор Пиріг – округ №1 (м. Борислав)
  • Роман Бобешко– округ №1 (смт Східниця)
  • Оксана Радищак – округ №1 (м. Стебник)
  • Ірина Грицик – округ №1 (с. Верхній Дорожів)
  • Василь Спанчак – округ №1 (м. Трускавець)
  • Ірина Загоруйко – округ №1 (м. Борислав)
  • Олена Костишин – округ №1 (смт Східниця)
  • Назарій Островський – округ №2 (м. Броди)
  • Олег Бартошик – округ №2 (с. Зозулі, Золочівський р-н)
  • Альона Хміляр – округ №2 (м. Броди)
  • Ольга Сухоставська – округ №2 (смт Олесько, Буський р-н)
  • Людмила Бохна – округ №2 (м. Золочів)
  • Володимир Костюк – округ №2 (с. Єлиховичі, Золочівський р-н)
  • Павло Шудрик – округ №2 (м. Броди)
  • Ігор Біскуп – округ №2 (с. Андріївка, Буський р-н)
  • Андрій Пелехатий – округ №3 (м. Львів)
  • Андрій Григоришен – округ №3 (м. Перемишляни)
  • Ольга Костюк – округ №3 (с. Зимна Вода)
  • Тарас Мандзюк – округ №3 (с. Поршна, Пустомитівський р-н)
  • Надія Байор – округ №3 (с. Руда, Кам’янко-Бузький р-н)
  • Іван Щерба – округ №3 (м. Жовква)
  • Іван Білик – округ №3 (с. Завидовичі, Городоцький р-н)
  • Ірина Польовська – округ №3 (м. Городок)
  • Марія Муха – округ №3 (м. Городок)
  • Василина Швець – округ №3 (с. Волощина, Перемишлянський р-н)
  • Богдан Панкевич – округ №4 (м. Львів)
  • Віктор Борщевський – округ №4 (м. Львів)
  • Роман Зафійовський – округ №4 (м. Львів)
  • Оксана Павлова – округ №4 (м. Львів)
  • Наталія Микитишин – округ №4 (с. Рясне-Руське, Яворівський р-н)
  • Марта Рудковська – округ №4 (с. Крупське, Миколаївський р-н)
  • Максим Ковтун – округ №4 (м. Миколаїв)
  • Ольга Штойко – округ №4 (смт Рудно)
  • Андріян Мозола –округ №4 (м. Львів)
  • Іван Щурко – округ №5 (м. Львів)
  • Ірина Бек – округ №5 (м. Львів)
  • Святослав Літинський – округ №5 (м. Львів)
  • Ліда Коноваленко – округ №5 (м. Львів)
  • Віталій Федорінін – округ №5 (м. Львів)
  • Богдан Цюваник – округ №5 (м. Львів)
  • Олена Перкін – округ №5 (м. Львів)
  • Анна Филистин – округ №5 (м. Львів)
  • Ігор Дякович – округ №5 (м. Львів)
  • Володимир Савчин – округ №5 (м. Львів)
  • Марія Кульчицька-Волчко – округ №6 (смт Дубляни, Самбірський р-н)
  • Оксана Качмар – округ №6 (смт Дубляни, Самбірський р-н)
  • Олена Піцик – округ №6 (с. Сушиця, Самбірський р-н)
  • Богдан Федорович – округ №6 (с. Новосілки, Самбірський р-н)
  • Богдан Комаровський–округ №6 (с. Ралівка, Самбірський р-н)
  • Михайло Сокальський  округ №6 (с. Княжпіль, Старосамбірський р-н)
  • Василь Андрейків – округ №6 (с. Березів, Старосамбірський р-н)
  • Василь Яким – округ №6 (с. Страшевичі, Старосамбірський р-н)
  • Галина Турецька – округ №6 (с. Вільшаник, Самбірський р-н)
  • Ірина Кравець – округ №7 (м. Новий Розділ)
  • Володимир Гаврон – округ №7 (м. Жидачів)
  • Оксана Кобрин – округ №7 (м. Стрий)
  • Мирослав Брегман – округ №7 (с. Розвадів, Миколаївський р-н)
  • Юрій Юревич – округ №7, с. Вовчатичі, Жидачівський р-н)
  • Іванна Феденьків – округ №7, смт Журавно, Жидачівський р-н)
  • Іван Данилко – округ №7 (с. Болоня, Миколаївський р-н)
  • Руслан Хомин – округ №7  (с. Воля-Задеревацька, Стрийський р-н)
  • Ірина Петрухіна – округ №7 (м. Сколе)
  • Микола Гребович – округ №7 (смт Славське, Сколівський р-н)
  • Юрій Фольварочний – округ №8 (м. Радехів)
  • Василина Закревська – округ №8 (с. Тетевчиці, Радехівський р-н)
  • Олег Шиба – округ №8 (с. Павлів, Радехівський р-н)
  • Олег Шеремета – округ №8 (м. Червоноград)
  • Надія Іванойко – округ №8 (смт Жвирка, Сокальський р-н)
  • Андрій Гнідець – округ №8 (м. Сокаль)
  • Наталія Кузів – округ №8 (с. Заріччя, Жидачівський р-н)
  • Юрій Одноріг – округ №8 (с. Заріччя, Жидачівський р-н)
  • Мирослава Лобода – округ №8 (с. Реклинець, Сокальський р-н)
  • Ганна Колтакова – округ №8 (с. Добрячин, Сокальський р-н)
  • Віталій Андрейко – округ №9 (м. Новояворівськ)
  • Галина Джулай – округ №9 (м. Новояворівськ)
  • Володимир Галик – округ №9 (с. Малі Новосілки, Мостиський р-н)
  • Дмитро Лютко – округ №9 (м. Судова Вишня)
  • Уляна Ганусяк – округ №9 (м. Новояворівськ)
  • Наталія Деда – округ №9 (м. Новояворівськ)
  • Ігор Ковалик – округ №9 (м. Мостиська)
  • Юрій Верес – округ №9 (с. Рокитне, Яворівський р-н)

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]