Руслана Лащ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

48 років. Народилась і зараз живе у Бурштині. Закінчила Прикарпатський університет ім. В. Стефаника. За спеціальністю філолог.

Фахівець своєї справи. Управлінець із 7-річним досвідом. Заступниця директора з навчально-виховної роботи Бурштинського НВК, тренерка Нової української школи, експертка Державної служби якості освіти. Спільно з колегами та учнями щороку організовує збір та передачу смаколиків та привітань в зону АТО.

Особливу увагу спрямовує на роботу з молоддю та освітянським середовищем. Її учні є дипломантами конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Провела 4 хвилі навчання для вчителів Нової української школи Галицького і Рогатинського районів та м. Бурштин, а також Форум «органічної» освіти.

До Української Галицької Партії приєдналась, бо знайшла тут однодумців людей різних професій, які хочуть творити зміни. Їй імпонує християнсько-демократична ідеологія та акцент на розвитку громад. Очолила Бурштинський осередок УГП.

  • Кандидатка на посаду голови Бурштинської міської ради ОТГ та у депутати ради ОТГ.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

    [recaptcha]