Руслан Бичай

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ№4 Коновальця- Сахарова – с.Братківці – с.Березівка – с.Тисменичани – с. Черніїв – с. Камінне

Аспірант Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

24 роки. Родом із Хмелевої, Городенківського району. Після закінчення школи пішов навчатися на дві спеціальності: «політологія» та «історія» (заочно).Зараз маю ступінь магістра за спеціальністю «політологія».

Вперше беру участь у виборчій кампанії як кандидат. Вважаю, що головним завданням місцевих виборів 2020 є омолодження місцевих рад: тут повинні працювати молоді люди. І молодість це не завжди про вік, в першу чергу це про спосіб мислення, світобачення, методи управління. Саме команда Української Галицької Партії має таких людей.

Я вважаю, що маю необхідні фахові знання для роботи в Івано-Франківській міській раді.

Наше місто все більше розбудовується, проте нові парки, сквери чи громадські простори не з’являються. Саме вони необхідні для мешканців.

Зараз в світі актуальним є питання екології. Івано-Франківську варто почати пропаганду культури сортування сміття і створити для цього всі необхідні умови.

Івано-Франківськ – місто з великим потенціалом. Вважаю, що перш за все потрібно привести до ладу його зовнішній вигляд, який має відповідати стандартам історичних європейських міст.

 

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]