Петро Говера

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Округ №6 Хоткевича- Незалежності – с.Угорники – с.Микитинці – с.Хриплин – с.Підпечари – с.Узин – с.Добровляни

Мені 24 роки. Народився і мешкаю у Івано-Франківську. Певний час, проживаючи і навчаючись у Тернополі, зрозумів що проблеми, з якими ми зустрічаємось кожного дня, є спільними для нашого регіону: незаконні забудови, хабарництво, призначення бандитів на керівні посади.

У 2014 році щиро прагнув і вірив у Європейську інтеграцію України. Зміни які потрібні були для країни прийшлось відстоювати кожному свідомому українцю. В той момент я побачив ту силу,  яка змогла об’єднати усіх нас, незалежно ні від чого, заради спільної мети: нормального та безпечного життя. Саме ця думка і прагнення усіх нас стала рушійною силою для змін в державі. Так само і на місцевих виборах голос кожного є важливим для змін.

Українська Галицька Партія має ідеї справжньої демократії, де народ є безпосередньо управлінцем у своїй громаді, що і є ідеологією християнської демократії. Саме ідеології! Принципи, які дотримується кожний партієць, допомогли без вагань вступити до УГП і йти з цими людьми на місцеві вибори.

Хочеться щоб місто Івано-Франківськ став центром чесної політики, добробуту , та комфортного життя для кожного, хто проживає у ньому.

Дякуємо, ваше повідомлення відправленно!

Форма замовлення!

[recaptcha]